تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

یکشنبه تهران تعطیل نیست

مجموعه : مجله خبری
یکشنبه تهران تعطیل نیست

جام جم آنلاین: کمیته مواقع اضطراری هوای تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: فردا یکشنبه 14 آذر همه مراکزآموزشی از مقطع ابتدایی تا دبیرستان ، دانشگاهها و ادارات دولتی دایر است.
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، همچنین طرح زوج وفرد از سوی ماموران راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در همه سطح تهران با جدیت اجرا خواهد شد و از تردد وسائل نقلیه فاقد معاینه فنی و آلوده کننده جلوگیری می شود.

همه ادارات دولتی ونهادها فردا یک شنبه یکساعت زودتر تعطیل خواهند شد و در آینده با تدبیر مدیران کاهش ساعت کاری جبران خواهد شد.

کمیته مواقع اضطراری هوای تهران اجرای مصوبات گذشته این کمیته را مورد تاکید قرار می دهد.

این کمیته از افراد سالمند و یا مبتلا به بیماریهای قلبی و عروقی و بیماریهای تنفسی خواست از حضور در معابر خودداری کنند.

بر اساس گزارش ایستگاههای اندازه گیری آلودگی هوا در شهر تهران و پیش بینی سازمان هواشناسی شرایط هوای تهران به علت پدیده وارونگی همچنان درسطح هشدار قرار دارد و لازم است همشهریان حداکثر همراهی و مشارکت در بهبود شرایط موجود را همچون روزهای گذشته به عمل آورند.

در جلسه امروز شنبه كمیته اضطرار آلودگی هوای تهران، با توجه به آلودگی هوا شرایط تهران اضطراری اعلام شد.

در كمیته اضطرار كاهش آلودگی تصویب شد با توجه به این‌كه تهران به دلیل آلودگی هوا در شرایط اضطرار قرار دارد، بازی‌های لیگ برتر و دیگر مسابقات ورزشی در تهران تا اطلاع ثانوی لغو شد.

همچنین برگزاری نمایشگاه و سمینار در تهران تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام و قرار شد در صورت تعطیلی شهرهای ورامین، قرچك و پاكدشت نیز در لیست تعطیلی قرار گیرند.

در كمیته اضطرار آلودگی هوا تصویب شد طرح زوج و فرد در تهران حتی در روزهای تعطیل نیز همچنان اجرا ‌شود.

درباره احتمال تعطیلی طی روزهای آتی استاندار تصمیم‌گیری خواهد كرد.

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

تبلیغات