تبلیغات

تبلیغات

اخراجي‌ها2 اولين فيلم سه ميلياردي تاريخ سينماي ايران

اخراجي‌ها2 اولين فيلم سه ميلياردي تاريخ سينماي ايران

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فیلم سینمایی اخراجی‌ها2 كه در اكران نوروزی و از تاریخ اول فروردین به روی پرده سینماها رفت، توانست طی 13 روز در تهران و شهرستا‌ن‌ها به فروشی معادل سه میلیارد تومان دست یابد تا ركوردی بی‌سابقه را در سینمای ایران به جای بگذارد.

براساس این گزارش، اخراجی‌ها2 تاكنون توانسته در این مدت 1میلیارد و ششصد میلیون تومان در تهران و 1میلیاردو چهارصد میلیون تومان در شهرستان ها فروش داشته باشد تا به عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شناخته شود.

این در حالی است كه در برخی از شهرستان‌ها نظیر مشهد مقدس نیز استقبال مردم به حدی بوده است كه برای نظم‌دهی به جمعیت نیروی انتظامی مجبور به دخالت شده است به‌طوری كه فروش روز گذشته این فیلم در مشهد بیش از 17 میلیون تومان بوده است.

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، اخراجی‌ها2 در حالی توانسته است به فروشی معادل سه میلیارد تومان دست یابد كه فروش روزانه این فیلم به طور متوسط در تهران و شهرستا‌ن‌ها، 250 میلیون تومان است تا از این نظر نیز ركوردی جدید برجای گذاشته باشد.

اكبر عبدی، امین حیایی، حسام نواب‌صفوی، محمدرضا شریفی‌نیا، ارژنگ امیرفضلی، عبدالرضا اكبری، بیوك میرزایی، محمود مقامی، سیدجواد هاشمی، قاسم زارع، جواد رضویان، شیلا خداداد، نگار فروزنده، نیوشا ضیغمی، منوچهر آذر، میناجعفرزاده، ابوالفضل همراه، شاهرخ نورمحمدی، لیلا بلوكات از جمله بازیگران شناخته شده‌ای هستند كه در اخراجی‌ها2 بازی كرده‌اند.

اخراجی‌ها2 دومین قسمت از تریلوژی اخراجی‌ها خواهد بود و به روایت حال و هوای دوستان مجید سوزوكی در اسارت می‌پردازد و ادامه سرنوشت دوستان مجید و خانواده‌های آنان پس از شهادت وی را به تصویر می‌كشد.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات