تبلیغات

تبلیغات

حضور احمدی نژاد در یک فیلم رزمی + تصاویر

حضور احمدی نژاد در یک فیلم  رزمی + تصاویر

طی سال های اخیر ، ووشوی چین در سراسر ایران شناخته شده و به زودی اولین فیلم رزمی ووشو ساخت ایران با نام " اژدهای سرخ ۱" به نمایش در خواهد آمد.

به گزارش سرویس اجتماعی فردا به نقل از وب سایت رادیو بین المللی چین (CRI)، داستان فیلم " اژدهای سرخ ۱"مربوط به برگزاری فستیوال هنرهای رزمی در چین است كه یك گروه ایرانی نیز در آن حضور می یابند؛ پس از آنكه این گروه مورد توجه یكی از كمپانی های فیلمسازی چینی قرار می گیرد، تهیه كننده چینی برای انجام مذاكرات و دیدن نمایش این گروه به ایران سفر می كند اما در این حین مشكلاتی برای استاد گروه به وجود می آید…

این فیلم با حضور تعدادی از بازیگران شناخته شده ایرانی و چینی، اساتید رزمی، ورزشکاران، هنروران و علاقمندان به ورزش ووشو ساخته شده است.

مسعود جعفری، موسس سازمان جهانی اژدهای سرخ ضمن حضور در این فیلم به عنوان نقش اصلی، مسئولیت تهیه کنندگی و طراح صحنه های رزمی این پروژه را نیز بر عهده دارد.

حضور احمدی نژاد در یک فیلم رزمی + تصاویر

از جمله نكات قابل توجه در این اثر رزمی، حضور محمود احمدی نژاد در آن است!

به گفته استاد جعفری، صحنه هایی از نمایش رقص شیر و رقص اژدها كه برای نخستین بار با اجرای شاگردانش در همایش بزرگ ورزشهای رزمی ایران با حضور احمدی نژاد برگزار شده نیز در این فیلم دیده می شود.

نمایش رقص شیر و رقص اژدها یكی از سنتهای قدیمی فرهنگ چین است که معمولا در جشن های این كشور اجرا می شود.

حضور احمدی نژاد در یک فیلم رزمی + تصاویر

جعفری همچنین گفته كه بزودی مذاکراتی درباره ساخت فیلم "اژدهای سرخ ۲" که قرار است به صورت مشترک با یکی از کمپانی های فیلمساز چینی انجام شود به چین سفر خواهد كرد.

طبق گزارش CRI، احمد راستگو، کارگردان این فیلم نکات جالب «اژدهای سرخ ۱» را اینگونه تشریح كرده است: تمامی حرکات رزمی این فیلم بدون استفاده از بدلکار و توسط خود بازیگران انجام شده ضمن آنكه شاگردان استاد جعفری از سراسر کشور و به صورت داوطلبانه در نقش های مختلف (اصلی، فرعی، هنرور) این اثر حضور یافته اند.

جهان نیوز

تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز

تبلیغات