تبلیغات

تبلیغات

انتشار مرورگر اینترنت اکسپلورر۹ (نسخه RC )

مجموعه : دنیای آنلاین
انتشار مرورگر اینترنت اکسپلورر۹ (نسخه RC  )

چنین به نظر می رسد، تیم توسعه دهنده مایکروسافت، نسخه پیش از انتشار (Release Candidate) مرورگر اینترنت اکسپلورر۹ را جهت ارائه عمومی آماده ساخته است….

موضوع از آن قرار است که، در صفحه فیسبوک مرورگر اینترنت اکسپلورر، علاقه مندان می توانند سوالات خود را مطرح نموده تا برنامه نویسان مایکروسافت به آنها پاسخ دهند.

 

به گزارش وین بتا، بطور نمونه در پاسخ به برخی از سوالاتی که اخیراً مطرح گردیده، چنین جواب داده شده است: “انتظار تقریباً به پایان رسیده است!” و یا در جای دیگری آمده است “در زمانی نزدیک IE9 RC را رسماً معرفی خواهیم کرد. آماده باشید!”

در اوائل هفته گذشته، تصویری در اینترنت منتشر گشت که ادعا می شد مربوط به اینترنت اکسپلورر ۹٫۰۰٫۸۰۷۳٫۶۰۱۰ می باشد. آنچه در این عکس قابل توجه بود محیط ظاهری کاملاً به روز شده IE9 و همچنین قابلیتی به نام “Do Not Track feature” در آن مرورگر بود.

مهندس “دیان هاچامویچ” مدیر ارشد طرح توسعه اینترنت اکسپلورر، در زمینه این قابلیت جدید چنین گفته است: “امروزه در دنیای اینترنت، بیشتر کاربران بدون آنکه خود بدانند توسط شبکه های زیرساخت کنترل و ردیابی می شوند. با استفاده از گزینه “Do Not Track feature” در اینترنت اکسپلورر ۹ این مشکل برطرف می شود.”

همچنین، نسخه پیش از انتشار اینترنت اکسپلورر ۹ شامل دگرگونی هایی نیز در محیط ظاهری شده است که از جمله آن می توان به قسمت زبانه ها (Tab) اشاره داشت. قابلیت مدیریت دانلودها (Download Manager) نیز کاملاً تغییر کرده و بهبود یافته است.

طبق دعوتنامه ای که اخیراً مایکروسافت برای شبکه های خبری ارسال کرده است، آنها قصد دارند در ۱۰ فوریه (۲۱ بهمن ماه) در سانفرانسیسکو مراسم معرفی IE9 RC را برگزار نمایند.

 

تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز

تبلیغات