تبلیغات

تبلیغات

مشروح سخنان احمدی ‌نژاد در مصاحبه زنده تلویزیونی

مجموعه : مجله خبری
رئیس‌جمهور با قدردانی از ملت ایران به دلیل همكاری بسیار عالی در اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها، گفت: از رهبری عزیز هم تشكر می‌كنم، ایشان بار اصلی را در اداره انقلاب به دوش می‌كشند.

محمود احمدی‌‌نژاد رئیس‌جمهور كشورمان در برنامه زنده گفت‌وگوی تلویزیونی كه ساعتی پیش (سه‏شنبه‏شب) از شبكه اول سیما پخش شد ، ضمن تبریك ایام ربیع به ملت مسلمان ایران و همه مسلمانان جهان به تحولات جهانی اشاره كرد و گفت: تحول جهانی در حال رخ دادن است چرا كه نظام حاكم بر جهان نه‎تنها انسانی نیست بلكه ضدانسانی و ظالمانه است.

وی با بیان اینكه نظام حاكم بر جهان در فرهنگ و اندیشه حركت انسانی اخلال كرده و یك دیكتاتوری مدرن را از خود به جای گذاشته است، افزود: انقلاب اسلامی یك بیداری و یك تلنگر را در فطرت ملت‌ها به وجود آورد و این بیداری مختص ایرانیان و مسلمانان نبوده است.

رئیس‌جمهور كشورمان با تأكید بر اینكه ملت‌ها هیچ اعتمادی به نظام حاكم بین‌المللی ندارند، گفت كه ما دنبال عدالت، پاكی و محبت هستیم و معتقدیم كه عدالت، یك‎پارچگی و محبت را به ارمغان می‌آورد؛ اندیشه‌های ملت ایران با توجه به فرهنگ آنها محقق خواهد شد.

احمدی‌نژاد بر حق انسان‌ها برای دخالت، انتخاب و نظارت بر امور نظام حاكم در جهان تأكید كرد و افزود: انسان‌ها آمده‌اند كه جهانی زندگی كنند و جهانی باشند چرا كه خدا نخواسته است انسان كوچك باشد؛ وقتی انسان جهانی باشد پس باید جهانی فكر كند. امروز حتی روستاها هم جهانی شده‌اند. البته نظام سلطه تلاش می‌كند انرژی‎ای را كه از بزرگ شدن انسان متراكم شده، به طور مدیریت شده آزاد كند اما نظام سلطه موفق نخواهد بود.

وی افزود: ما عجله‌ نداریم و این‎گونه فكر نمی‌كنیم كه باید به سرعت دستاوردهای آرمانی به دست بیاوریم و اگر این‎گونه انتظار داشته باشیم ممكن است دچار اشتباه شویم اما فكر می‌كنیم كه روند صحیحی در حال رخ دادن است.

در دنیایی كه رقابت‌های اقتصادی میلی‎متری است، تحریم چه معنایی دارد؟

رئیس‌جمهور كشورمان گفت كه هر ملتی سعادت را می‌خواهد باید به سمت حكومت جهانی و نظام عادلانه در جهان حركت كند چرا كه اقتصاد، فرهنگ و سیاست به همدیگر وصل هستند و امروز حتی یك روستا را هم نمی‌شود بدون نگاه جهانی اداره كرد.

احمدی‌نژاد در واكنش به ادعای برخی از كشورهای غربی برای افزایش تحریم‌ها علیه ملت ایران گفت: در دنیایی كه به سرعت در حال جهانی شدن است و رقابت‌های اقتصادی میلی‎متری است و برای فروش یك كالا پورسانت می‌گیرند، تحریم چه معنایی دارد؟

وی با بیان اینكه آمریكا در بحران اقتصادی به سر می‌برد گفت كه آنها در شرایطی كه خودشان اسیر بحران اقتصادی هستند وقتی تحریم را مطرح می‌كنند، خنده‌دار می‌شود.

رئیس شورای عالی امنیت ملی اعمال تحریم‌های غربی را علیه ملت ایران موجب عزم ایرانیان برای افزایش ساخت و ساز دانست و گفت: البته ممكن است به خاطر اینكه یك كالا باید مسیر بیشتری را در راه رسیدن به مصرف‌كننده طی كند، مشكلاتی پیش بیاید.

حجم بالای معاملات نشانگر رشد اقتصادی كشور است

احمدی‌نژاد با اشاره به فعال بودن بورس كشورمان گفت: اگر بورس فعال بود و حجم معادلات كاهش می‌یافت، می‌توانستیم بگوییم این موضوع حبابی است اما اكنون كه حجم معاملات ما بالاست پس این نشانگر رشد اقتصادی كشور است.

وی افزود: به یكی از مسئولین كشورهایی كه طرف مذاكره با ماست، گفتم: شما همه حرفهایتان را زدید و تحریم‌هایتان را هم كردید حالا چه كار می‌خواهید بكنید؟ هیچ راهی ندارید جز اینكه همكاری كنید و برای همكاری باید گفت‌وگو كنید و ما اهل گفت‌وگوی منطقی هستیم.

رئیس‌جمهور كشورمان با بیان اینكه ایران خواهان گفت‌وگو بر پایه نتیجه مثبت است افزود: ما نمی‌خواهیم گفت‌وگوها موجب افزایش دشمنی باشد؛‌ برخی نمی‌خواهند گفت‌وگوها نتیجه بدهد كه این موضوعات بیشتر به خاطر تحلیل‌های غلط از اوضاع است.

احمدی‌نژاد خطاب به غربی‌ها گفت: شما اگر می‌گویید كه تحریم‌ها به قول خودتان فلج‌كننده و نتیجه‌بخش بوده است پس چرا ما بزرگترین طرح اقتصادی كشورمان را اجرا می‌كنیم؟ پس شما باید بدانید كه ایران و ملت ایران را نمی‌شناسید و یا اینكه اصلا نمی‌دانید تحریم یعنی چه.

وی با اشاره به اجرای قانون هدفمندكردن یارانه‌ها در 2 ماه گذشته از مردم به علت همكاری بی‌نظیر كه رئیس‌جمهور به آن نمره عالی می‌داد، تقدیر كرد و گفت: رؤسای جمهور زیادی از قبیل كشورهایی كه هدفمند كردن یارانه‌ها را اجرا كرده بودند و حتی برخی از كشورها كه اجرا نكرده‌اند با بنده تماس گرفته‌اند و درباره نحوه اجرای طرح سؤال كردند اما حقیقت این است كه نمره عالی مردم در همكاری با دولت مهمترین دلیل موفقیت‌آمیز بودن هدفمند كردن یارانه‌ها است.

رئیس‌جمهور كنترل مصرف را دستاورد هدفمند كردن یارانه‌ها دانست و افزود: به طور مثال ما در مصرف برق 7.6 درصد افزایش قیمت داشتیم اما امسال نه تنها افزایش نداشتیم بلكه كاهش هم داشته‌ایم. در حقیقت ما در مصرف برق 10 درصد كاهش داشتیم.

احمدی‌نژاد از كاهش مصرف روزانه بنزین در كشور خبر داد و گفت: اكنون مصرف روزانه بنزین در كشور 51 میلیون لیتر است و این كاهش مصرف دستاورد هدفمند كردن یارانه‌ها بوده است.

در مصرف گازوئیل، گاز، نفت سفید و گاز مایع كاهش مصرف داشتیم

وی با بیان اینكه كاهش مصرف نان در كشور موجب افزایش سلامت نان شده است، گفت: در مصرف گازوئیل، گاز، نفت سفید و گاز مایع كاهش مصرف داشتیم البته در مورد كیفیت نان باید بیشتر كار كنیم چرا كه برای ارائه نان با كیفیت جای كار بسیار زیاد است.

رئیس‌جمهوری كاهش فاصله طبقاتی را از دیگر دستاوردهای هدفمند كردن یارانه‌ها دانست و گفت: كسانی كه دستشان به جیبشان می‌رسد نگران فقرا هستند و من باید از آن دسته افرادی كه از دریافت یارانه انصراف داده‌اند تقدیر و تشكر كنم چرا كه آنها فرصت را به طبقات پایین‌تر داده‌اند.

احمدی‌نژاد با بیان اینكه از زمان آغاز هدفمند كردن یارانه‌ها از قاچاق 3 میلیارد دلار سوخت جلوگیری شده است، گفت: ارتقای اقتدار ملی ایران در جهان یكی دیگر از دستاوردهای هدفمند كردن یارانه‌ها بوده است. امروز ملت ایران می‌گوید كه ما 75 میلیون نفر هستیم و می‌خواهیم یك كار خوب را خوب انجام بدهیم و این موضوع از چشم جهانیان پنهان نخواهد بود.

وی در پاسخ به این سؤال كه آیا قانون هدفمند كردن یارانه‌ها در آینده سخت‌تر از ابتدای آن خواهد بود یا نه، گفت: ابتدا به ما اقتصاددان‌ها گفتند اول كار هدفمند كردن یارانه‌ها سخت است و بعدا آسانتر می‌شود حالا كه ابتدای كار خوب بوده است چرا باید آینده آن سخت شود.

رئیس‌جمهوری همچنین گفت: ما برای حل مشكل قبوض اعلام كردیم كه مهلت پرداخت قبوض را به 20 روز افزایش بدهند تا مردم بتوانند یارانه بعدی را هم دریافت و سپس بدهی خود را پرداخت كنند؛ اگر كسانی هم كه بدهی دارند می‌توانند بروند و بدهی خود را قسط‌بندی كنند.

احمدی‌نژاد از كسانی كه می‌گفتند هدفمند كردن یارانه‌ها با 70 درصد تورم همراه خواهد شد، انتقاد كرد و گفت: اینها بعد از اجرای هدفمند كردن یارانه‌ها گفتند فلان چیز چرا گران شده و پاسخ نمی‌دهند كه تورمی كه از آن سخن می‌گفتند كجاست؟

مردم در دریافت پول از بانك عجله نكنند

وی از مردم خواست كه در دریافت پول از بانك عجله نكنند و گفت: رئیس بانك مركزی به من گفت كه نسبت به سال گذشته مردم كمتر به بانك جهت دریافت پول مراجعه می‌كنند.

رئیس‌جمهوری در بخش پایانی سخنان خود با بیان اینكه ما باید همدیگر را دوست داشته باشیم و عدالت را اجرایی كنیم، گفت: از همه 75 میلیون ایرانی به خاطر همراهی با دولت در هدفمند كردن یارانه تشكر می‌كنم؛ از همه كسانی كه از اجرای هدفمند كردن یارانه‌ها تشكر نكرده‌اند، نیز تشكر می‌كنم و امیدوارم سال آینده با برنامه‌ریزی كه دولت انجام داده مشكلات برطرف شود.

محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور كشورمان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجرای موفقیت‌آمیز قانون هدفمندی یارانه‌ها، گفت: مردم منابع را خوب مدیریت كرده و نشان دادند كه روحیه‌شان روحیه خوبی است.

وی افزود: یكی از مهم‌ترین برنامه‌های آینده ما ایجاد اشتغال است، البته ورود نیروی انسانی در سال‌های اخیر بیشترین میزان در تاریخ ایران است و دولت همه توان خود را بسیج كرده كه اشتغال ایجاد كند و امسال نیز تاكنون این میزان از مرز یك میلیون و 600 هزار شغل گذشته است.

باید سالیانه دو میلیون و 400 هزار شغل ایجاد كنیم

رئیس جمهور ادامه داد:‌ هم‌اكنون دو میلیون 400 هزار نفر در انتظار شغل هستند و یك میلیون و 200 هزار نفر تا سال 92 به این میزان اضافه می‌شود اما از سال 92 میزان فعلی افت می‌كند، لذا اگر بخواهیم این مسئله را حل كنیم باید سالیانه دو میلیون و 400 هزار شغل ایجاد كنیم.

احمدی‌نژاد ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود كه امسال یك میلیون و 800 هزار شغل ایجاد شود اما میزان بیكاری در كشور باید تا ابتدای سال 92 به 3 یا 4 درصد برسد كه با برنامه‌ریزی‌ها و پیش‌بینی منابع به ویژه ایجاد صندوق توسعه ملی این كار شدنی است؛ در مورد صندوق توسعه ملی هم تا پایان سال 15 میلیارد دلار در این صندوق منابع ذخیره خواهد شد و تا پایان سال آینده این میزان به بیش از 30 میلیارد دلار می‌رسد، اگر یك گام دیگر برداریم باید ظرف 2 سال مشكل چندین دهه ایران را حل كنیم.

وی خاطرنشان كرد: البته نظام بانكداری و مالیات را نیز باید سروسامان داده و موضوعاتی همچون گمركات، بهره‌وری و چند محور دیگری را هم كه مدنظر داریم، نیز تا پایان دولت دهم حل كنیم.

رئیس قوه مجریه در ادامه سخنان خود با اشاره به چشم‌انداز روابط ایران و كشور تركیه، گفت: ایران و تركیه دو كشور بزرگ، برادر، دوست و همسایه هستند، امروز هم دیدگاه‌های دو دولت و دو ملت نزدیك و در بسیاری از موارد مشترك است.

احمدی‌نژاد افزود: در بخش اقتصادی و در بخش تجاری و گردشگری ما قصد داریم كه میزان فعلی را بالا ببریم، البته در بخش‌های انرژی، برق و پروژه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی نیز گسترش روابط خواهیم داشت.

وی سفر "عبدالله گل " رئیس جمهور تركیه به كشورمان را مثبت ارزیابی كرد و اظهار داشت: ما راه را باز كردیم و امیدوارم كه به یك توافق تجارت آزاد به جز در مورد سبد محدودی از كالاها رسیده و بتوانیم مبادلات را راحت‌تر انجام دهیم. معتقدم كه در آینده جهان و منطقه، دو كشور ایران و تركیه جایگاه بالاتری از جایگاه فعلی خواهند داشت.

سازمان محیط زیست پیگیر تهیه برنامه‌ای به منظور تغییر در آب‌وهوای تهران است

رئیس جمهور با اشاره به میزان بالای آلودگی در تهران نیز گفت: در تهران حدوداً 10 یا 11 میلیون لیتر بنزین مصرف می‌شود و اگر معادل‌سازی كنیم، حدوداً نزدیك به 4 میلیون بخاری هم در تهران وجود دارد، اگر این میزان از بخاری‌ها تنظیم نباشد و یا سوخت آن كامل نباشد كه البته نیست، باید به فكر حل مشكل باشیم؛ باید مردم و دولت كمك كنند تا مشكل حل شود.

احمدی‌نژاد همچنین از پیگیری سازمان محیط زیست برای تهیه برنامه‌ای به منظور تغییر در آب‌وهوای تهران خبر داد و تصریح كرد: دولت در مورد توسعه حمل‌ونقل عمومی هم كمك‌های فراوانی به تهران كرده است؛ در طول 4 یا 5 سال اخیر، شاید 4 یا 5 برابر كل قبل از این دولت به حمل‌ونقل عمومی تهران كمك كرده‌ایم.

وی افزود: دولت در حال حاضر هم به تهران كمك می‌كند، هم‌اكنون متروی تهران بیش از 3 میلیارد فاینانس جدید اخذ كرده و اینها همه با پشتیبانی دولت بوده است.

باید جمعیت تهران را كاهش داد

رئیس جمهور هدفمند شدن یارانه‌ها و طر‌ح‌های در دست اجرا را در جهت بهتر شدن وضع تهران موثر خواند و اظهار داشت: تهران در جریانات آب‌وهوایی، مسیری بسته دارد. آلودگی‌های ناشی از سوخت‌های فسیلی هم كه در ارتفاع 800 متر از سطح دریا می‌ایستند، به زمین می‌چسبند از این رو فكر می‌كنم كه باید جمعیت تهران را كاهش داد.

احمدی‌نژاد افزود: اولین قدم در این راه جلوگیری از افزایش جمعیت تهران بود كه به نظر می‌رسد در این مسیر تا حد زیادی موفق بودیم ولی باید مقداری از جمعیت تهران را كاهش دهیم؛ امروز منشأ مهاجرت كاهش پیدا كرده چرا كه امكانات تقریباً در همه جای كشور وجود دارد.

اجرای طرح جدید شهرسازی از سال آینده در سراسر كشور آغاز می‌شود

وی خاطرنشان كرد:‌طرح شهرسازی جدیدی هم تهیه كرده‌ایم و فكر می‌كنم كه آنرا از سال آینده در سراسر كشور آغاز كنیم تا براساس آن بتوانیم نظام شهرسازی را تغییر دهیم؛ ما باید بتوانیم در طول 20 سال مردم را از آپارتمان به خانه‌های ویلایی منتقل كنیم و این كار شدنی است.

استیضاح وزیر راه و اضافه شدن یك وزارتخانه به دولت و برنامه‌های رئیس جمهور برای ترمیم كابینه، سؤالی بود كه از احمدی‌نژاد پرسیده شد، كه وی هم در پاسخ گفت: در این رابطه قبلاً صحبت كرده‌ام، اما باید بگویم كه ما این استیضاح را نپسندیدیم، نمی‌خواهم موضوع را باز كنم اما بهبهانی وزیر خیلی خوبی بود، وی مردمی بود.

پروسه ادغام وزارت راه با وزارت مسكن سال آینده انجام می‌شود

وی با اشاره به تصمیم دولت بر ادغام وزارت راه با وزارت مسكن و شهرسازی، تأكید كرد:‌ تصمیم‌ گرفته‌ایم كه این دو وزارتخانه را با هم ادغام كنیم و به احتمال زیاد وزارت راه و مسكن به عنوان دو وزارتخانه زیربنایی ادغام خواهند شد ولی این پروسه سال آینده انجام می‌شود چرا كه هم‌اكنون مشغول بررسی این ادغام هستیم. در كل موضوع نهایی نشده ولی احتمال اجرای آن زیاد است.

"اغتشاشات خیابانی روز 25 بهمن " موضوع دیگری بود كه رئیس جمهور به آن پرداخته و در این زمینه تصریح كرد: اینكه ملت ایران دشمن دارد، موضوعی كاملاً روشنی است، ملتی كه قرار است مناسبات را تغییر دهد دشمن هم خواهد داشت؛ اما در كل به نظر می‌رسد كه 22 بهمن امسال به مذاق‌ بدخواهان خوب نیامده است، اما مردم كشور و انقلاب اسلامی را از آن خود می‌دانند.

احمدی‌نژاد اضافه كرد: دشمنی‌ها علیه مردم ایران زیاد است، البته علیه دولت هم دشمنی وجود دارد؛ در واقع دشمنی‌ها با ملت‌ ایران خاك پاشیدن به سمت خورشید است و برنامه‌ریزان باید بدانند كه این خاك به چشم خودشان خواهد رفت.

وی همچنین خاطرنشان كرد: ملت ایران راه خود را شناخته است، البته ضعف‌ها و اشكالات نیز زیاد هستند ولی چه كسی گفته كه در حال حاضر ما در قله كمال هستیم.

رئیس جمهور ادامه داد: فشار به دولت هم زیاد است، برخی نمی‌خواهند دولت كار كند، عده‌ای نمی‌خواهند پیشرفت اتفاق بیفتد لذا هر روز یك شایعه و تهمت درست می‌كنند و هر چه دلشان می‌خواهد به دولت می‌گویند.

احمدی‌نژاد خاطرنشان كرد: گاهاً چه تهمت‌هایی به نزدیكان و همكاران من در دولت كه نمی‌زنند، كسانی كه بار اداره كشور را به دوش گرفته و شبانه‌روز كار می‌كنند بیشتر تحت فشار هستند؛ آقایانی همچون ثمره، رحیمی و به خصوص مشایی كه آدم پاك، مؤمن، زلال، دارای اندیشه‌های روشن، طرفدار مردم، پركار، مردمی، ساده‌زیست، ضد استكبار، خیلی لطیف و دارای روح لطیفی است، چه حرفهایی كه درباره او نمی‌زنند.

"حتی تصویر مشایی را كنار یك مرتاض هندی می‌گذارند، اتفاقی كه در سیما هم افتاد البته سیما برای همه مردم است ولی در عین حال فشارها اثری ندارد و آنها نمی‌توانند اشكالی پیدا كنند، نه اینكه اشكالی نیست بلكه آنها نمی‌توانند اشكال پیدا كنند. "

وی افزود: مثلاً برگزار شدن یا نشدن یك مراسم تودیع و معارفه را مسئله اول كشور می‌كنند، سپس آنقدر هم تبلیغات می‌شود كه انگار یك بحران در كشور ایجاد شده است.

مأموریت و كشور را فدای افراد نمی‌كنم

رئیس جمهور با تأكید بر اینكه همكاران خود را با "شناخت و آگاهی " انتخاب می‌كنم، گفت: از این‌رو است كه قاطعانه از همكارانم حمایت می‌كنم. البته هر جا هم به این نكته برسم كه كسی نمی‌تواند همراهی كند، چون بار عظیمی بر دوش است و عناصری كه حضور پیدا می‌كنند باید مأموریت را انجام دهند، اگر نتوانند مأموریت را انجام دهند، بنده مأموریت و كشور را فدای افراد نمی‌كنم، چرا كه همه باید فدای ساختن ایران شویم.

احمدی‌نژاد با اشاره به جنجال‌سازی رسانه‌های غرب علیه كشورمان نیز گفت:‌ خانمی همسرش را كشته چه جنجالی به پا كردند، می‌گویند در یك كشور اروپایی بنرهای زیادی زده‌اند كه عكس آن خانوم را در كنار تصویر بنده گذاشته و گفته‌اند كه احمدی‌نژاد می‌خواهد این زن را بكشد، در حالی كه در كشور ما قوه‌قضائیه مستقل است و هنوز هم در مورد آن زن حكم صادر نشده است.

انگار در آمریكا شوهركشی مد است

وی اضافه كرد: بنده در سفر آمریكا لیستی 53 نفره به خبرنگاری دادم كه همه افراد آن لیست شوهرانشان را كشته بودند، انگار در آنجا شوهركشی مد است، 53 زن شوهرانشان را می‌كشند اما هیچ خبری نمی‌شود در مقابل در كشور ما هنوز حكمی صادر نشده ولی چه تبلیغاتی به‌پا كردند.

رئیس قوه مجریه تأكید كرد: وقتی یك دولت و ملت حركت می‌كند، برخی سنگ‌اندازی می‌كنند، این دولت پاك‌ترین دولت‌ها در كشور است البته ضعف‌هایی هم وجود دارد و بنده هم انتقاداتی داشته‌ام اما بسیاری از این افتراهایی كه می‌زنند جرم و قابل پیگیری است.

"همكاران بنده چه گناهی كردند، مگر چیز اضافه‌‌ای گرفته‌اند، آنها فقط حقوق خود را می‌گیرند "؛ این جمله نكته‌ای بود كه احمدی‌نژاد به آن اشاره كرد و به سخنان پایانی خود پرداخت.

وی گفت: از ملت ایران و همه اقشار جامعه صمیمانه تشكر می‌كنم، ملت افتخاری ایجاد كرد كه ما همه جای جهان عزیز شدیم، در زمینه هدفمندی یارانه‌ها هم رسانه ملی بسیار خوب كار كرد البته این مأموریت ادامه هم خواهد داشت.

رئیس‌جمهور ادامه داد: از رهبری عزیز هم تشكر می‌كنم، ایشان بار اصلی را در اداره انقلاب به دوش می‌كشند؛ همه تحت هدایت امام عصر (عج) قرار داریم؛ كسی از بنده پرسید كه هدفمندی یارانه‌ها خیلی خوب انجام شده، دلیلش چیست؟ پاسخ دادم كه سه علت دارد.

رئیس جمهور در بیان علل درست انجام شدن هدفمندی یارانه‌ها، اظهار داشت: ‌اولین دلیل این بود كه دولت وقت بسیاری صرف كرده و تا آنجایی كه توان داشت در ریز موضوعات هم ورود كرد، دومین دلیل هم این است كه حضور و اعتماد مردم در میان بود، آنها خود به میدان آمده و كار را در اختیار گرفتند، اما سومین دلیل این است كه این طرح را امام عصر(عج) مدیریت می‌كند.

احمدی‌نژاد اضافه كرد:‌ آن فرد از دلیل سوم تعجب كرد، گفتم آیا این طرح در جهت عدالت هست یا نه؟ او گفت: بله، در جهت عدالت است؛ گفتم مگر می‌شود عدالت در عالم بدون حضرت ولی عصر (عج) اجرا شود، راه اصلی اوست لذا از امام زمان هم صمیمانه تشكر می‌كنم چرا كه دست لطف و هدایت ایشان بالای سر ملت ایران است.

 
تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات