تبلیغات

تبلیغات

حمله وحشیانه 6 مامور پلیس آمریكا به نوجوان 15ساله + فیلم

مجموعه : مجله خبری
حمله وحشیانه 6 مامور پلیس آمریكا به نوجوان 15ساله + فیلم
 
دانلود فیلم :
 
 
به گزارش فارس، شبكه تلویزیونی "ای بی سی " آمریكا كلیپ ویدئویی صحنه‌ای دلخراش از اعمال خشونت شدید نیروهای پلیس "هوستون " علیه "چاد هالی " یك نوجوان 15 ساله آمریكایی متهم به دزدی را منتشر كرد.
این فیلم در ماه مارس سال گذشته توسط یكی از دوربین‌های امنیتی نصب در محل دستگیری این نوجوان 15 ساله گرفته شده بود، اما دادگاه آمریكا از انتشار آن توسط رسانه‌ها ممانعت به عمل آورده بود.

در این كلیپ ویدئویی ابتدا نوجوان 15 ساله آمریكایی پس از فرار از صحنه جرم، تحت تعقیب خودروهای پلیس قرار می‌گیرد كه پس از طی مسافتی بسیار كوتاه نیروهای پلیس به وی می‌رسند و یكی از خودروهای پلیس به وی ضربه‌ای شدید وارد می‌كند و این نوجوان پس از چرخشی كه در آسمان از بالای این خودروی پلیس دارد به روی زمین پرتاب می‌شود و در حالی كه هنوز روی زمین افتاده است بلافاصه و قبل از پیاده شدن نیروهای پلیس دست‌های خود را به نشانه تسلیم شدن پشت سرش قرار می‌دهد.

آنچه هر كسی می‌تواند انتظارش را داشته باشد، این است كه نیروهای پلیس پس از پیاده شدن از خودروهای پلیس به وی دستبند بزنند و این نوجوان 15 ساله را با خود به داخل ماشین برده و از آنجا تا اداره پلیس وی را همراهی كنند، اما در این كلیپ ویدئویی شاهد صحنه‌‌ای دلخراش هستیم كه با ایستادن یكی از نیروهای پلیس بر روی سر این نوجوان آغاز می‌شود. این پلیس آمریكایی چندین مرتبه بر روی سر وی ضربه‌های شدیدی را وارد می‌كند و دیگر نیروهای پلیسی نیز كه در صحنه حاضر هستند، بدون واكنش نمی‌مانند و به ضربه زدن با دست و پا به تمام قسمت‌های بدن این نوجوان 15 ساله اقدام می‌كنند.

این صحنه دلخراش برای دست‌كم 20 ثانیه به همین ترتیب ادامه پیدا می‌كند و سپس این پلیس‌ها وی را از روی زمین بلند می‌كنند و با خود به داخل ماشین می‌برند. این فیلم حدودا یك سال پیش ضبط شده بود، اما مقامات آمریكا از انتشار آن ممانعت به عمل آورده بودند.

"كوانل ایكس " یك فعال اجتماعی است كه بدنبال اعتراضاتی كه در پرونده "چاد هالی " داشت، توسط یكی از مقامات پلیس هوستون تحت پیگرد قانونی قرار گرفت. بدنبال این جریان قاضی این پرونده به این فعال اجتماعی اجازه دسترسی به این فیلم كوتاه را داد و وی نیز بلافاصه این فیلم را در اختیار شبكه ای بی سی قرار می‌دهد. بلافاصله قاضی این پرونده با تلویزیون ای بی سی تماس می‌گیرد تا از انتشار این فیلم ممانعت به عمل آورد، اما دیگر دیر شده است و این فیلم در رسانه‌ها منتشر شده است.

بنا بر این گزارش، بدنبال اعتراض این نوجوان و افرادی كه پرونده وی را دنبال می‌كردند، 4 نفر از پلیس‌هایی كه در این جریان نقش داشتند و در صحنه حمله به این نوجوان حضور داشتند، تحت پیگرد قضایی قرار گرفتند، اما در نهایت تمامی آنها تبرئه شده و به پست‌های قبلی خود در اداره پلیس این شهر بازگشتند.

منبع : فارس نیوز
تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز
 

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات