تبلیغات

تبلیغات

درمان آلرژی بهاری

مجموعه : پزشکی و سلامت
درمان آلرژی بهاری

آبریزش بینی ، ریزش اشك ، خارش چشم ، عطسه ، سرفه ، تنگی نفس ، كلافگی ، سردرد ، خارش بدن ، گرفتگی بینی ، و … این حالات علائم آلرژی هستند ، حساسیتی كه خیلی افراد مخصوصا افراد كم سن و سال را دچار مشكلات و كلافگی می كند ، آلرژی به سه بخش تقسیم می شود

  1. آلرژی دائمی كه در تمام فصول و هر شرایطی ، بطور مداوم وجود دارد
  2. آلرژی نسبت به بعضی شرایط و بعضی غذا ها یا دارو ها یا دیگر مواد كه در هر فصلی بروز می دهد .
  3. آلرژی فصلی ، كه مخصوص یك یا چند فصل است .

 

آلرژی فصلی ، معمولا در بهار رخ می دهد ، و مواد حساسیت زای آنرا عمدتا گرده گلها بهاری تشكیل می دهد در حال حاضراز نظر طب كلاسیك آلرژی در تمام دنیا ، درمان قطعی ندارد ، و فرد باید با معرف مداوم قرصهای ضد حساسیت تا حدودی این عارضه را كنترل كند .
اما موسسه تحقیقات حجامت ایران ، طی تلاشهای ارزشمندی بر مبنای علمی و اصولی عمیق طب سنتی و اسلامی ، توانسته است درمانی بسیار آسان و كم هزینه و بدون عوارض جانبی را به تجربه برساند .
و سالهاست كه بسیاری افراد دچار آلرژی ( از نوعی ) با این روش بسیارزیبا و مفید به درمان قطعی یا بعضا درمان نسبی قابل توجه دست پیدا كرده اند

حجامت آلرژی ،نوعی حجامت است كه البته ریشه در هزاران سال طبابت حكمای پیشینیان ما دارد ولی در موسسه تحقیقات حجامت ایران روند تكاملی خود را طی كرده و برای همگان كاربردی شده است .

 

در این روشن ، در محل حجامت بین دو كتف ، عمل خراش زدن حجامت با خو نگیری یا بدون خونگیری انجام می شود و بعد ماده ای كه به نسبت آلرژی فرد ، از قبل تهیه شده است روی خراشها گذاشته می شود .

و طی انفعالاتی كه از داخل شدن این ماده به بدن فرد صورت می پذیرد سیستم دفاعی بدن وارد عمل شده و پاد زهر آن ماده ها را می سازد و فرد را به آن مواد مقاوم كرده و آلرژی و عوارض ان را از بین میرود و این درمان بسیار سریع و آسان عمل می كند .
این همان واكسیناسیون است اما طبیعی و بدون عوارض واكنشهای شیمیایی كه برای بعضی بیماریها انجام می شود .

 

نویسنده :محمد برجی

منبع : alborzeman.ir

تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز

 

تبلیغات