تبلیغات

تبلیغات

ماجرای روابط نامشروع سفیر انگلیس +تصاویر

مجموعه : مجله خبری
ماجرای روابط  نامشروع سفیر انگلیس +تصاویر

«مایکل آرون» در جلسه تودیع خود از سفارت انگلیس در کویت، در سخنرانی خود علت استعفایش را رفتن به عراق برای ادامه ادای وظیفه اعلام کرد اما پس از چند روز روزنامه «میل آن ساندی» دروغ وی را فاش نمود و علت واقعی استعفایش را برملا کرد.
دادنا: فاش شدن ماجرای روابط نامشروع سفیر جدید انگلیس در بغداد تأثیر بدی بر نخست وزیر اسبق عراق نیز داشته است.

به گزارش پانا، وزارت خارجه انگلیس هفته گذشته «مایکل آرون» 50 ساله را به جای «جان جنکینز» به عنوان سفیر جدید این کشور در بغداد پایتخت عراق معرفی کرد.

ماجرای روابط نامشروع سفیر انگلیس +تصاویر

سفیر جدید انگلیس از سال‌ها پیش رابطه بسیار نزدیکی با «أیاد علاوی» نخست وزیر اسبق و چهره سرشناس عرصه سیاسی عراق دارد. این سفیر کهنه کار، پیش از این نیز سفیر کشورش در کویت بوده اما به دلیل رسوایی اخلاقی در آن کشور ناگزیر از سمت خود استعفا داد.

روزنامه انگلیسی «میل آن ساندی» نیز چندی پیش طی گزارشی به رسوایی اخلاقی این سفیر خود در کویت که اکنون در عراق مأموریت گرفته، پرداخت. وی از خانواده‌ای دیپلمات به شمار می‌رود. پدرش سال‌ها پیش در کویت دیپلمات بوده، و همسرش نیز اکنون سفیر انگلیس در بلژیک است.

ماجرای روابط نامشروع سفیر انگلیس +تصاویر

نکته جالب اینجاست که «مایکل آرون» در جلسه تودیع خود از سفارت انگلیس در کویت، در سخنرانی خود علت استعفایش را رفتن به عراق برای ادامه ادای وظیفه اعلام کرد اما پس از چند روز روزنامه «میل آن ساندی» دروغ وی را فاش نمود و علت واقعی استعفایش را برملا کرد.

در گزارش این روزنامه آمده بود که «مایکل آرون» با خانم «ویکتوریا کامینگ» که 15 سال از او کوچکتر و متأهل بوده، رابطه نامشروع داشته است. خانم کامینگ کارمند سفارت انگلیس در کویت بود و همسرش فردی است به نام «دیوید فیسک» که مدیر اجرایی بخش ارتباطات یکی از بانک‌های بزرگ کویت است.

بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد فاش شدن ماجرای این رابطه نامشروع، تأثیر بدی بر وجهه «أیاد علاوی» نخست وزیر اسبق عراق که از دوستان قدیمی این سفیر انگلیسی به شمار می‌رود نیز گذاشته است.

 

ماجرای ربودن دختر 16 ساله توسط مزاحمان خیابانی
حمایت کامل احمدی نژاد از رهبری
ورزش صبحگاهی خانم وزیر (عکس)
دروازه غار در قرق اراذل و اوباش پارک محلی + تصاویر
هر 2 برادر قویترین مرد ایران در قتل شرکت داشتند +عکس
عروس جدید ملکه انگلیس یهودی است + عکس
سپرده زرین بانک صادرات برای دور اندیشان
یکی از قویترین مردان ایران مرتکب قتل شد
قاچاق خاک حاصلخیز ایران به کشورهای حاشیه خلیج فارس
مروری برحادثه نیروگاه هسته ای چرنوبیل (+عکس)
عروسی شاهزاده انگلیس با حضور 5000 مامور امنیتی !+ تصاویر
رئیس جدید پنتاگون آمریکا كیست؟ + عکس
دختر جوان: سه برادر و پدرم قاتل خواستگارم هستند
تغییر مدیریت در بیمارستان امام خمینی (ره) !!
مهمان ایرانی جشن ازدواج سلطنتی کیست؟

تبلیغات