تبلیغات

تبلیغات

توزیع اینترنتی کارت شرکت در کنکور 90 ؛ 5 تا 8 تیر !

مجموعه : مجله خبری
کارت های شرکت در آزمون سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال 90 ، پنج تا هشت تیر توزیع می شود .
 
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر ، افزود : داوطلبان هر یک از گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی ، علوم تجربی ، علوم انسانی ، زبانهای خارجی و هنر باید در این مدت با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org و وارد کردن اطلاعات فردی و کارت اعتباری خود ، کارت شرکت در جلسه را مشاهده و چاپ کنند .

حسین توکلی گفت : داوطلبانی که در 2 یا 3 گروه آزمایشی متقاضی شده‌اند باید علاوه بر چاپ کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی ، برحسب مورد به چاپ کارت گروه آزمایشی دوم و یا گروه های آزمایشی دوم و سوم خود نیز اقدام کنند.

وی افزود :برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن کارت شرکت در آزمون و اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور همچنین گفت : اگر از داوطلبان موفق به تهیه چاپ کارت شرکت در آزمون نشدند و یا اطلاعات کارت اعتباری را در اختیار نداشتند باید با همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه عکسدار شخصاً از ششم تا هشتم تیر از ساعت 8 تا 12 و 14 تا 18 به باجه رفع نقص حوزه ذیربط مراجعه کنند.

توکلی گفت: داوطلبان برای رفع نقص احتمالی کارت های خود و دریافت اطلاعات بیشتر در این باره به اطلاعیه سازمان که در پایگاه اطلاع رسانی آن قرار گرفته است مراجعه کنند .

آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی در صبح پنج شنبه نه تیر، داوطلبان گروه آزمایشی هنر در بعدازظهر پنج شنبه نه تیر ، داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی صبح جمعه 10 تیر، داوطلبان گروه آزمایشی زبانهای خارجی بعدازظهر جمعه 10 تیر و گروه آزمایشی علوم انسانی صبح شنبه 11 تیر در 295 شهرستان و بخش مختلف کشور برگزار خواهد شد.‌

 
 
عکسهایی از پادشاه جوان عراق
سخنان احمدی نژاد در حرم امام (ره)
اینترنت رایگان برای كاربران ایرانی !
مسابقه دوستانه گلف بازی دیپلمات‌ها در ایران
نامه بازیگر سمیر کبرا 11 به همسر پیمان ابدی + عکس
تجاوز وحشتناک به زن خبرنگار بحرینی !! + عکس
مرگ سوپر مدل سرشناس بخاطر مستی + عکس
اثرهنری جدید استاد فرشچیان رونمایی شد + تصاویر
سایتی مخصوص دزدان هم راه اندازی شد
انتشار تصاویر دار زدن وحشتناک یک سگ در اینترنت (+عکس)
خبری از واردات فرآورده‌های خونی آلوده به ایران (+تصویر سند)
عکس ازدواج اجباری دختر 9 ساله با یک سگ
 

تبلیغات