تبلیغات

تبلیغات

به مناسب چهلم ناصر حجازی

مجموعه : اخبار ورزشی
به مناسب چهلم ناصر حجازی


  – تیم‌های فوتبال پیشکسوتان استقلال و رسانه ورزش در دیداری به مناسبت گرامیداشت چهلمین روز درگذشت ناصر حجازی به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش خبر آنلاین سایت رسمی رسانه ورزش، تیم فوتبال خبرنگاران، عکاسان و گزارشگران ورزشی – رسانه ورزش – قصد دارد با همکاری دو باشگاه استقلال تهران و راه آهن شهرری دیداری نمادین به مناسبت چهلمین روز درگذشت مرحوم ناصرحجازی دروازه بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه استقلال را برگزار کند.

این دیدار ساعت 10 روز پنجشنبه هفته جاری در ورزشگاه راه آهن واقع در اکباتان با حضور بسیاری از چهره های فوتبالی، بازیکنان و پیشکسوتان باشگاه استقلال، چهره های رسانه ای، مسئولان ورزش کشور و خانواده مرحوم ناصر حجازی برگزار خواهد شد.

شورای تیم فوتبال رسانه ورزش از همه اهالی ورزش و خصوصا فوتبال دعوت کرده است تا با حضور در این بازی نمادین یاد و خاطره مرحوم ناصرحجازی را گرامی بدارند. براساس برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی تیم رسانه ورزش، باشگاه استقلال و باشگاه راه‌آهن، قرار است چهره های مطرحی چون فرهاد مجیدی، مهدی مهدوی کیا، وحید هاشمیان، احمدرضا عابدزاده، محمدحسن انصاریفرد و … در ترکیب دو تیم به میدان بروند.

عادل فردوسی پور عضو شورا و کاپیتان تیم فوتبال رسانه ورزش نیز در این دیدار به میدان خواهد رفت و به احتمال فراوان همبازی احمدرضا عابدزاده و مهدی مهدوی کیا خواهد شد.

 

 پیام احمدی نژاد درپی درگذشت ناصر حجازی
تجاوز جنسی در ارتش رژیم صهیونیستی
صدور اجازه ازدواج برای دختری که تغییر جنسیت داده
سفر اوباما در دهکده اجدادی‌ اش + عکس
آیا دیوید بکام یهودی است؟ + عکس
مرگ مدل مشهور بر اثر جراحی زیبایی +عکس
راز پنهان یك زندانی در تماس با همسر اول
قاچاق عجیب دختر 20 ساله در داخل کیف +عکس
تلاش عجیب غرب برای ایجاد خشكسالی در ایران
ماجرای سیاستمداران غربی و سگ هاشون +عکس
عکس هایی از دختری که پوتین عاشق شده
عکسهای دردناک + مجازات اسید پاش به تعویق افتاد
نجات کشتی ایرانی از چنگ دزدان دریایی
پاسخ یک دختر به سوالات آزمون کارشناسی با پا( عکس)

 

تبلیغات