تبلیغات

تبلیغات

وينگادا: به نوري و حقيقي تذكر دادم

مجموعه : اخبار ورزشی

نلو وینگادا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: برای من بسیار مهم بود تا سه امتیاز بازی مقابل الغرافه قطر را كسب كنیم و خوشبختانه بازیكنان من با جنگندگی و استفاده از موقعیت ها توانستند جواب خوبی به كادر فنی دهند.وينگادا: به نوري و حقيقي تذكر دادم

وی افزود: مسئله مهمی را بعد از بازی فراموش كردم. باید صمیمانه از هواداران تشكر كنم كه در شرایط نامساعد جوی ما را همراهی كردند. شاید در هیچ كجای دنیای این اتفاق رخ ندهد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازی مقابل پیكان تصریح كرد: برای ما هر بازی چالش خاص خود را دارد. به تیم پیكان احترام می گذارم؛ اما مجبوریم سه امتیاز را كسب كنیم تا حداقل در پایان فصل به مقام سوم رسیده و در فصل آینده لیگ قهرمانان نیز حاضر باشیم.

وی افزود: متاسفانه در این بازی به دلیل سه كارته بودن كریم باقری را نداریم و علیرضا نیكبخت واحدی نیز تكلیفش به دلیل مصدومیت، فردا مشخص می شود.

وینگادا در پاسخ به این سوال كه چرا از خلیلی استفاده نمی كند، گفت: مصدومیتی بزرگی را پشت سر گذاشته است. هشت ماه از فوتبال دور بود و قطعا نیاز به زمان و ریكاوری دارد. مطمئن باشید به موقع از این مهاجم خوب و فرصت طلب استفاده خواهم كرد.

وی در خصوص درگیری لفظی پژمان نوری و علیرضا حقیقی بعد از گل تیم الغرافه خاطرنشان كرد: مشكلاتی بود كه نمی خواهم خیلی به آن بپردازم؛ اما در بازی ولز و آلمان كه چند روز پیش برگزار شد دیدید كه در تیم حرفه ای آلمان چه اتفاقی افتاد و آنها چگونه با یكدیگر مشكل پیدا كردند.

وی افزود: اختلاف در هر خانواده ای وجود دارد؛ اما اعضای یك خانواده می توانند به راحتی مشكل خود را حل كنند. به همین دلیل به دو بازیكن مذكور تذكرات لازم را دادم و در جمع بازیكنان صحبت هایی كردم كه دیگر این مسائل تكرار نشود،‌ البته این مشكل زیاد بزرگ نبود و امیدوارم بیش از حد به آن دامن زده نشود.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات