تبلیغات

تبلیغات

جشن تولد بشار اسد در سوریه + عکس

مجموعه : مجله خبری
جشن تولد بشار اسد در سوریه + عکس

به مناسبت روز تولد بشار اسد سوری‌ها در خیابان‌های دمشق به جشن و شادی پرداختند و تولد رئیس‌جمهور‌شان را جشن گرفتند.

سایت اینترنتی پانوراما نوشت، عصر چهارشنبه در حالی که سوری‌های حامی نظام در منطقه جبل قاسیون در اطراف دمشق زنجیره انسانی تحت عنوان "روی اجساد ما" را در برابر تهدیدات آمریکا در زمینه حمله نظامی به سوریه تشکیل داده‌ بودند جوانان سوری در دمشق با در دست داشتن پرچم‌های سوریه و تصاویری از بشار اسد، رئیس‌جمهوری کشورشان سوار بر خودروهایی از منطقه مزه تا خیابان ثوره در مرکز شهر دمشق به جشن و شادی پرداختند و این خودروها سرانجام خود را به منطقه جبل قاسیون، به محل این کمپین رساندند.


جشن تولد بشار اسد در سوریه + عکس

شرکت‌کنندگان در جریان این راهپیمایی و بعد از پایان آن تصاویر این صحنه‌ها را در شبکه اجتماعی فیس‌بوک منتشر کردند که نشان می‌داد خودروها با تصاویر پرچم سوریه و اسد مزین شده است.

بعد از اینکه این تجمع به جبل قاسیون رسید آنها به شرکت‌کنندگان کمپین "روی اجساد ما" به منظور ایجاد یک سپر انسانی در برابر حمله احتمالی ‌آمریکا پیوستند و ده‌ها تن در این مراسم شرکت کردند.

جوانان سوری سه‌شنبه گذشته در صفحه‌های خود در فیس‌بوک از سوری‌ها دعوت کرده بودند در روز تولد اسد با خودروهای‌شان در خیابان‌ها حضور یابند و تصاویر اسد و پرچم‌ سوریه را به دست بگیرند.

بشار اسد در سال 1965 به دنیا آمد و دومین پسر حافظ اسد، رئیس جمهور فقید سوریه است و بعد از مرگ برادرش باسل در سال 1994 مقدمات ریاست جمهوری وی آماده شد و در سال 2000 قدرت را به دست گرفت و در سال 2007 دوره ریاست جمهوری‌اش تمدید شد.

 

تبلیغات