تبلیغات

تبلیغات

مردی که بیماریش او را مجسمه یخی میکند + عکس

مجموعه : مجله خبری
مردی که بیماریش او را مجسمه یخی میکند + عکس

این بیماری ها معمولا درمان خاصی ندارند از این رو دانشمندان به دنبال راهی برای نابود کردن آن ها هستند. بیماری های نادر معمولا ریشه در ترکیب های داخلی بدن دارند به طوری که هر کدام از آن ها به یک بخش خاص آسیب وارد می کنند و زندگی را برای فرد بیمار بسیار سخت خواهند کرد.

تکناز : “میتک گوچ” یک استاد هنرهای رزمی است که بیش از ۱۰ سال می شود به یک بیماری بسیار سخت و نادر دچار شده است. این بیماری باعث می شود بدن این فرد در یک لحظه از حرکت ایستاده و کاملا او را تبدیل به یک تکه یخ می کند.

 

بیماری”اندرسون تاویل” نوع دوم یکی از نادرترین مشکلاتی است که تا به حال در دنیا دیده شده زیرا در تمام دنیا تنها ۱۰۰ نفر به آن مبتلا هستند. این بیماری باعث می شود تا آهنگ ضربان قلب عوض شده و رگ ها از فرمان قلب خارج شوند به همین علت بدن در یک لحظه سرد شده و بیمار کاملا خشک می شود.

این مرد برای اولین بار در سال ۲۰۰۲ متوجه این بیماری شد و از آن زمان تا کنون بر اثر بیماری قدرت حرکتی، خوردن و … از دست داده است و این روزها حتی قدرت تکلم هم برای او بسیار سخت شده است. این بیماری سالانه بیش از ۱۰ بار سراغ او می آید که هر کدام عواقبی وحشتناک به همراه دارند.

دانشمندان یکی از دلایل اصلی به وجود آمدن این حالت را تغییر در میزان پتاسیم های استخوان بدن او می دانند. سطح پتاسیم در بدن این مرد تعریف مشخصی ندارد و وقتی تکان های شدید می خورد استخوان های بدن او کاملا قفل می شوند و تا زمان بازگشت پتاسیم به حالت نرمال در همان حال باقی می مانند.

منبع : Yjc.ir

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات