تبلیغات

تبلیغات

افراد معروفی که بچه نمی خواهند !

مجموعه : گوناگون
افراد معروفی که بچه نمی خواهند !

وینفری در مدرسه دخترانه ای که در آفریقا دارد گفت: «من هرگز بچه نداشتم، هیچ وقت هم به داشتنش فکر نکردم. حالا ۱۵۲ دختر دارم و سال دیگه ۷۵ دختر دیگه خواهم داشت. این برام مثل دوران بارداری می مونه.

جان هم

جان هم در مصاحبه با Us Weekly گفت: «احتمالاً من پدر خیلی بدی میشم! وقتی دوستامو می بینم که بچه دارن میگم: "رفیق، تو اصلاً چطور سر پا موندی؟ تازه ساعت ۶ صبح هم شروع به کار کردن می کنی؟"»

جرج کلونی

کلونی به روزنامه دیلی تلگراف استرالیا گفته بود: «من همیشه می دونستم که پدر نمیشم. بچه بزرگ کردن تعهد عظیمی میخواد و باید اولویت اول باشه. برای من کارم اولویت اوله. واسه همین دیگه ازدواج نمی کنم.»

کامرون دیاز

دیاز در مصاحبه با مجله Parade اظهار داشته: «من یه زندگی باورنکردنی دارم. به دلایلی این زندگی رو بخاطر این دارم که بچه ندارم. فکر نمی کنم بچه داشتن نوعی مصالحه باشم. فکر نمی کنم بچه نداشتن هم نوعی مصالحه باشه. فقط معتقدم یک انتخاب متفاوته.»

جنیفر آنیستون

جنیفر نیز در مصاحبه با مجله Parade گفته بود: «من تا الان از کار کردن لذت بردم، ولی در عین حال فکر می کنم بچه آوردن مهمترین کاریه که می تونم انجام بدم، یعنی همونقدر که رو کارم وقت میذارم باید رو بچه هم وقت بذارم.»

ایوا مندز 

مندز یک بار گفته بود: «نمی خوام بچه دار بشم… فسقلیارو دوست دارم؛ خیلی بانمکن، ولی خیلی دوست دارم که بخوابم و در مورد همه چی نگرانم.»

زوئی دشانل 

زوئی می گوید: «بچه دار شدن هیچ وقت مورد توجه م نبوده. خواهرم همیشه خیلی احساس مادرانه ای داره و از پرستاری از بچه ها خوشش میاد و اینا… منم از بچه خوشم میاد و دوست دارم دور و بر بچه ها باشم، ولی هیچ وقت آرزوم نبوده و مثلاً هیچ وقت برام به اندازه لذت بردن از کار کردن نبوده. من دوست دارم کار کنم.»

 

جسیکا بیل

جسیکا نیز معتقد است: «بهتون بگم که دوستای زیادی دارم که ازدواج می کنن و بچه دار میشن و همش می خوان منم مثل خودشون کنن تا با هم بچه داری کنیم. ولی من همیشه جواب میدم: "نههههههههههه!" و مقاومت می کنم.»

اوپرا وینفری

وینفری در مدرسه دخترانه ای که در آفریقا دارد گفت: «من هرگز بچه نداشتم، هیچ وقت هم به داشتنش فکر نکردم. حالا ۱۵۲ دختر دارم و سال دیگه ۷۵ دختر دیگه خواهم داشت. این برام مثل دوران بارداری می مونه.»

جی لنو

همسر لنو در مصاحبه با LA Times گفته بود: «وقتی بچه بودم تصمیم خودمو گرفتم تا هرگز ازدواج نکنم و بچه دار نشم، بنابراین واسه بچه دار شدن برنامه ای ندارم.»

هلن میرن

هلن می گوید: «قسمتم نبوده. همیشه فکر می کردم که بچه دار میشم و منتظر بودم که این اتفاق بیفته، ولی هرگز اتفاق نیفتاد و به اینکه مردم چه فکری می کنن، اهمیت ندادم.»

 

تبلیغات