تبلیغات

تبلیغات

کفاشیان: قرار نیست هر بازی یک پیراهن بدهیم (باید در حد پول‌مان مربی بیاوریم )

مجموعه : اخبار ورزشی
کفاشیان: قرار نیست هر بازی یک پیراهن بدهیم (باید در حد پول‌مان مربی بیاوریم )
رئیس فدراسیون فوتبال تأکید کرد: اسپانسر تیم لباس‌های خوبی تهیه کرده و در اختیار بازیکنان قرار داده است، اینگونه نیست که بازیکنان برای هر بازی یک لباس بپوشند و بعد آن را دور بیندازند. باید یاد بگیرند که چگونه لباس‌هایشان را نگه دارند. قرار نیست هر بازی یک لباس داده شود اگر پول‌مان از پارو هم بالا برود این کار را نمی‌کنیم. نباید مصرف بیهوده داشت باید بهینه مصرف کنیم. زیاد مصرف کردن ملاک نیست و نباید هزینه بی‌مورد انجام دهیم. این کار هنر به حساب نمی‌آید باید درست حساب کنیم.
 
فارسعلی کفاشیان در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت:‌ 18 بازیکن داخل کشورمان در اولین اردوی تیم ملی در کشورمان حاضر شدند و این تمرینات تا روز یکشنبه ادامه دارد و خود را برای اردوی اتریش آماده می‌کنند. تمرینات به صورت جدی آغاز شده و از هم‌اکنون باید فکر کنیم که در فضای جام جهانی هستیم. بازیکنان و کادر فنی هم به خوبی این موضوع را درک کرده‌اند و با جدیت کار خود را ادامه می‌دهند.

وی در مورد انتقادهایی که به پیراهن تیم ملی صورت گرفته، اظهار داشت: ‌لباس‌ها استاندارد کامل را دارد بهترین نوع لباس اروپایی را شامل شده و اگر در بعضی موارد ایرادی وجود دارد به خاطر نگهداری آن است. لباس را نباید با آب داغ شست و شاید همین مسائل باعث شده تا اعتراض‌هایی به وجود آید. بازیکنان ما باید یاد بگیرند که چگونه لباس‌های خود را نگه دارند.

کفاشیان در مورد اینکه بازیکنان اگر در بازی‌های جام جهانی بخواهند لباس‌‌هایشان را تعویض کنند پس از آن دیگر پیراهنی ندارند، گفت: تا زمانی که ما به بازیکنان لباس می‌دهیم آنها باید آن را مدیریت و نگهداری کنند. هر زمانی که در اختیار خودشان قرار دادیم می‌توانند تعویض کنند و هدیه بدهند. در حفظ لباس تیم ملی باید دقت زیادی داشت، ما یک تیم نداریم و در سال هزینه‌های زیادی برای البسه تیم ملی صورت می‌گیرد. همه باید لباس خوب داشته باشند، نباید بازیکنان به فکر لباس تیم ملی باشند بلکه باید تمرین خود را انجام دهند.

کفاشیان در مورد اینکه کی‌روش اعلام کرده با شایعاتی که در 10 ماه اخیر رخ داده، شفاف است که اینجا مرا نمی‌‌خواهند، تأکید کرد: اتفاقات 10 ماه اخیر را نمی‌دانم چیست. در یکی دو ماه گذشته در مورد تمدید قرارداد با او صحبت کرده‌ایم اما برای اینکه بخواهیم قطعا کاری را انجام بدهیم حق ماست که نسبت به تعهد خود فکر کنیم تا بودجه آن فراهم شود. نمی‌خواهیم چالشی به وجود آید هر سرمربی هم که روی کار آید برای سه چهار سال آینده است که برای رسیدن به جام جهانی تلاش می‌کنیم.

کفاشیان در مورد آماده‌سازی زمین شماره یک ورزشگاه آزادی تصریح کرد: جا دارد از مسئولان تشکر کنم که تعمیرات این ورزشگاه را به عقب انداختند تا تمرینات تیم ملی در این ورزشگاه انجام شود و پس از آن این ورزشگاه را برای لیگ آماده کنند.

 

وی تأکید کرد: باید سرمربی‌ای بیاوریم که بتوانیم خواسته‌هایش را برآورده کنیم اینکه یک سرمربی بیاید و نتوانیم پول او را بدهیم و بعد او شکایت کند به درد نمی‌خورد. باید گزینه‌ای بیاوریم که در حد پول‌مان باشد کی‌روش گزینه اول ماست از عملکرد او هم راضی هستیم اما اگر بتوانیم خواسته او را تأمین کنیم قطعا با او تمدید خواهیم کرد. اگر ما هم بخواهیم با تیم دسته اول دنیا بازی کنیم باید دو میلیون دلار پول بدهیم که طبیعتا این پول را نداریم.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا تمدید قرارداد با کی‌روش به نتیجه‌گیری او در جام جهانی باز می‌گردد یا خیر،‌ گفت: از نظر ما کی‌روش نتیجه خود را گرفته است. و تلاش هم می‌‌کند در جام جهانی موفق ظاهر شود او بهترین سرمربی برای تیم ملی است و صلاحیت کامل برای نشستن روی نیمکت را دارد.

وی در مورد اینکه آیا تعمیر ورزشگاه آزادی دستور فدراسیون بوده یا خیر، تأکید کرد: ما هیچ‌وقت این کار را نمی‌کنیم به هر حال ورزشگاه آزادی سرمایه بزرگی به حساب می‌آید و اگر یک روز پولدار شدیم کمک می‌کنیم تا وضعیت این ورزشگاه بهتر شود. نواقص زیادی دارد که فقط توانسته‌ایم آن را سرپا نگه داریم. بودجه لازم ندارد که بخواهیم آن را تعمیر کنیم باید به ورزشگاه توجه ویژه‌ای شود و سرمایه ما حفظ شود.

وی در مورد اینکه این ورزشگاه به عنوان مکانی برای آخرین دیدار در جام ملت‌ها پیش‌بینی شده، گفت: ورزشگاه سرمایه ملی ماست. ساختن این ورزشگاه مشکل است همه تلاش خود را می‌کنیم تا مشکلات را برطرف کنیم.

کفاشیان در خصوص مواردی که در خصوص کارت پایان خدمت بازیکنان مطرح شده، گفت:‌ ما این مسائل را به مراجع ذی‌ربط اطلاع داده‌ایم و اگر قصوری از شخصی صورت گرفته باشد قطعا با آن برخورد می‌کنیم. این موضوع در حال بررسی است و پس از آن نتیجه را اعلام خواهیم کرد.

انتهای پیام/ن

تبلیغات