تبلیغات

تبلیغات

شناسایی و دستگیری یک شبکه فساد به نام «ایران ضربدری» در ایران

مجموعه : مجله خبری
در پی گزارشات واصله به پلیس امنیت اخلاقی ناجا مبنی بر فعالیت یک گروه اینترنتی موسوم به ایران ضربدری پس از چندین ماه کار مداوم سرانجام کارشناشان فنی پلیس امنیت اخلاقی موفق به ارتباط با یکی از عوامل اصلی این گروه با هویت معلوم شدند که با انجام تحقیقات و بررسی‌های لازم، در نهایت تعداد 25 نفر زن و مرد در این رابطه دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند.
متهمین دستگیر شده 12 زوج و یک نفر مجرد هستند که با ورود به اینترنت با زوج‌های دیگر آشنا و با آنها ارتباط برقرار می‌کردند.
اعضای این گروه اقدام به روابط نامشروع خانوادگی و بعضاً در حضور یکدیگر می‌نمودند و در بعضی موارد نیز روابط جنسی چند نفره داشتند.
این در حالی است که 2 نفر از متهمین زن مذکور ، اقدام به خودفروشی برای کسب درآمد هم می‌کردند.
در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد اکثر متهمین دارای تحصیلات عالیه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بوده و تعدادی از آنان در مشاغل دولتی مشغول به کار می‌باشند و بعضاً دارای فرزند نیز هستند.
متهم اصلی دستگیر شده فردی است به نام فرید که با همکاری همسرش اقدام به ایجاد سایتی در اینترنت کرده و از این طریق زوج‌های زیادی را جهت فعالیت دعوت به همکاری می‌کرده است.
 
پیش از این اسماعیل احمدی مقدم رئیس پلیس ناجا نسبت به گسترش روشهای حیوانی در روابط نامشروع در سطح کشور ابراز نگرانی کرده بود
 

تبلیغات