تبلیغات

تبلیغات

کیف‌قاپی با خودروی عروس

مجموعه : مجله خبری
کیف‌قاپی با خودروی عروس
جام جم آنلاین: در یک ماجرای عجیب 2 سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار که خودرویشان را به شکل ماشین عروس تزئین و اقدام به کیف‌قاپی می‌کردند ، دستگیر شدند.

 

به گزارش «جام‌جم»، چند روز پیش زن جوانی که در حاشیه بلوار میرداماد در حال تردد بود از سوی سرنشین یک دستگاه خودروی پژوپارس که مانند ماشین عروس تزئین شده بود، مورد حمله قرار گرفت و کیف وی به سرقت رفت.

به دنبال این ماجرا زن مالباخته با حضور در کلانتری 103 شکایتی را در این ارتباط ارائه کرد و مشخصات خودرو در اختیار واحدهای گشتی قرار گرفت.

4 ساعت بعد

گزارش حاکی است 4 ساعت بعد، یکی از واحدهای گشت انتظامی با مشاهده این خودرو به راننده آن دستور توقف داد، اما وی بدون توجه به هشدار پلیس متواری شد که بلافاصله با اجرای طرح مهار خودرو متوقف و 2 سرنشین آن دستگیر شدند.

با انتقال متهمان به کلانتری 103 گاندی و آغاز تحقیقات، این بار یک زن مالباخته دیگر که وی نیز از سرنشینان خودروی عروس به اتهام سرقت کیفش شکایت و برای پیگیری شکایت خود به کلانتری مراجعه کرده بود، با مشاهده 2 سارق دستگیرشده و ماشین عروس، آنها را شناسایی کرد و گفت کیف‌قاپان در شمال تهران کیف وی را سرقت کرده و متواری شده‌اند. در پی اظهارات مالباخته 2 سارق دستگیرشده اعتراف کردند خودرو متعلق به پدر یکی از آنها بوده و پسر به بهانه حضور در مراسم ازدواج یکی از دوستان خود، خودرو را از پدرش به امانت گرفته است.

متهمان با اعتراف به چند فقره سرقت در تهران و کرج اضافه کردند: پس از تزئین خودرو با گل و روبان، در مناطق شمالی و خلوت پرسه می‌زدیم و پس از مشاهده خانم‌هایی که در حاشیه خیابان حرکت می‌کردند، به آنها نزدیک می‌شدیم و کیفشان را به سرقت می‌بردیم.

درپی این اعترافات، پرونده به دادسرای جنایی تهران ارسال شد و با صدور دستور قضایی هر دو متهم برای ادامه تحقیقات و شناسایی مالباختگان، در اختیار ماموران پایگاه سوم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات