تبلیغات

تبلیغات

احضار لیلا حاتمی و علی مصفا به دادگاه

احضار لیلا حاتمی و علی مصفا به دادگاه

پرونده لیلا حاتمی، همسر و مادر وی به اتهام كلاهبرداری در شعبه 38 دادگاه تجدیدنظر در حال بررسی است.

به گزارش فارس جلسه رسیدگی دوباره به پرونده اتهامات لیلا حاتمی، علی مصفا و زهرا خوشكام (مادر لیلا حاتمی) در حال حاضر در شعبه 38 دادگاه تجدید نظر تهران در حال بررسی است.

این جلسه كه از دقایقی پیش آغاز شد مربوط به بررسی اتهاماتی است كه چند نفر از شكایت به لیلا حاتمی و علی مصفا و مادر لیلا حاتمی وارده كرده‌اند و مدعی شده‌اند آنها در شهر كرج 5 هزار متر مربع زمین كلاهبرداری كرده‌اند.

 


 

 

به گزارش خبرنگار حوادث فارس، یكی از قضات رسیدگی كننده به پرونده اتهامات وارده به لیلا حاتمی، مادر وی و علی مصفا به خبرنگار فارس گفت: در این پرونده، اتهامی متوجه لیلا حاتمی و علی مصفا نیست و تنها زهرا خوشكام، مادر لیلا حاتمی در این پرونده دخالت دارد.
پیش از این تعدادی از شهود مدعی شده‌ بودند علی مصفا و لیلا حاتمی در این پرونده نقش دارند اما یكی از قضات شعبه 38 دادگاه تجدیدنظر گفت كه این 2 نفر نقشی نداشته‌اند.
زهرا خوشكام تا كنون متهم است كه در جریان یك كلاهبرداری 5 هزار متری زمین در شهر ملارد كرج نقش داشته‌است و البته رسیدگی و صدور ر‌أی نهایی درباره این پرونده همچنان ادامه دارد.
جلسه رسیدگی دوباره به این پرونده اتهامی با حضور لیلا حاتمی، علی مصفا و زهرا خوشكام (مادر لیلا حاتمی) امروز صبح در شعبه 38 دادگاه تجدید نظر تهران برگزار شد

 

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات