تبلیغات

تبلیغات

مسابقه لحظه حقیقت

مجموعه : دنیای آنلاین

مسابقه لحظه حقیقت

 

مسابقه لحظه حقیقت

 

لخظه حقیقت ؛ نام یک مسابقه تلوزیونی بسیا پرطرفدار است که از شبکه تلوزیون Fox به طور مستمر پخش می شود . در این مسابقه به فرد شرکت کننده یک دستگاه دروغ سنج وصل می شود و مجری از وی سوالهای گوناگونی در چند سطح می پرسد .هر چه شرکت کننده جلوتر می رود ؛ سوالها شخصی تر و سخت تر می شود و در صورتیکه جواب غلط بدهد ؛ علاوه بر حذف شدن از دور مسابقه ؛ از به دست آوردن پانصد هزار دلار جایزه نیز عقب می ماند !
 

مسابقه لحظه حقیقت

قابل پخش در کامپیوتر و دستگاههای پخش دایوکیس کیفیت خوب – فاقد زیرنویس

 

شرکت کننده در این برنامه بر روی یک صندلی می نشیند که متصل به دستگاه دروغ سنج می باشد و یک سری از سوالات از شرکت کننده توسط مجری برنامه پرسیده می شود. این مسابقه از چند مرحله تشکیل می شود و اگر کسی موفق شود تا تمامی مراحل را پشت سر بگذارد برنده مبلغ پانصد هزار دلار می شود. در مرحله اول با پاسخ به تعدادی سوال مبلغ ده هزار دلار برنده می شود و در مرحله بعد ۲۵ هزار دلار و به همچنین تا پایان مسابقه. پس از پایان هر مرحله، شرکت کننده می تواند از ادامه مسابقه انصراف داده و مبلغ مربوط به آن مرحله را با خود ببرد و همچنین می تواند به مسابقه ادامه بدهد اما اگر در پاسخ به تنها یکی از سوالات مربوط به آن مرحله حقیقت را نگوید بازنده مسابقه بوده و هیچ مبلغی را برنده نخواهد شد.

 

مسابقه لحظه حقیقت

به همراه شرکت کننده خویشاوندان نزدیک و یا دوستان نزدیک او نیز در کنار او حضور دارند و در مقابل آنها یک زنگ بزرگ وجود دارد که اگر چنانچه سوالی پرسیده شود و هرکدام از آنها مایل به شنیدن پاسخ آن نباشند اصطلاحا از آن سوال پرش شده و سوال دیگری پرسیده می شود.

در کنار خواندن سوالات توسط مجری، همچنین بر روی یک بورد نیز نوشته می شود بنابراین عزیزانی که قدرت شنیداری خوبی در زبان انگلیسی ندارن می توانند با خواندن آن سوال معنی آن را بفهمند.

تا اینجای کار تنها جنبه نو این مسابقه می تواند مربوط به دستگاه دروغ سنج باشد اما مهمترین جنبه آن که توانسته نظر تمام دنیا را به خود جلب نماید سوالات شوکه کننده و غیر قابل انتظار از شرکت کنندگان است. بعنوان مثال برخی از سوالات مربوط به یکی تز شرکت کننده ها که یک خانم بود و بهمراه همسر،پدر،مادر،خواهر و برادر در این مسابقه شرکت کرده بود را می نویسم:

سوال : آیا تا به حال اتفاق افتاده که حوصله ارتباط بقار کردن  با همسرتان را نداشته باشید و خود را به خستگی یا سردرد بزنید؟

پاسخ : بله

در این قسمت قیافه همسر زن بسایر دیدنی بود که چگونه به همسر خود نگاه می کرد.

سوال : آیا در شب عروسی عاشق نامزد قبلی خود بودید؟

پاسخ : بله

در این قسمت از برنامه مجری اعلام نمود که یک میهمان ویژه دارند و درب پشت سالن باز شده و از میان نور و دود مردی وارد شد. هنگامی که زن او را دید بسیار متعجب شده و با جمله “oh my god” تعجب خود را اعلام نمود. میهمان کسی جز همان نامزد سابق او نبود. بقیه سوالات را دوست پسر از زن پرسید

سوال :  آیا فکر می کنی من کسی بودم که تو باید با او ازدواج می کردی؟

پاسخ : بله

 

یک سوال دیگر هم پرسید که پاسخ آن نیز شوکه کننده بود. جالب آنکه اگر نمره زیبایی به زن ۵۰ می دادیم نمره مرد بدون اغراق ۷۰ بود.

مجری : تنها پاسخ یک سوال باقی مانده است تا شما تا این مرحله برنده صد هزار دلار شوید.

سوال : آیا بنظر خودتان، شما انسان خوبی هستید؟

پاسخ : بله

و در این قسمت بود که پاسخ داده شده غلط اعلام و مسابقه پایان یافت!

اکنون این زن بنا بر نظرسنجی صورت گرفته منفورترین زن آمریکا لقب گرفته اما هنوز در حال زندگی با شوهر خود می باشد و در مصاحبه ای اعلام نمود که ” داریم بر روی رابطه مان کار می کنیم”

 

این تنها یک قسمت از این مسابقه منحصر به فرد بود ! در تمامی قسمت ها ؛ سوالات اینچنینی و حتی سخت تر از شرکت کننده پرسیده میشود که خود او حضار را به وجد می آرد . تماشای این مسابقه زیبا را به تمام جویندگان حقیقت پیشنهاد می کنم !

 

قیمت : 4200 تومان    تعداد : 2 دی وی دی

  مسابقه لحظه حقیقت   مسابقه لحظه حقیقت    

شما برای خرید محصولات فوق و یا محصولات دیگر میتوانید با كلیك بر روی خرید پستی و با تکمیل فرم خرید ،ابتدا سفارش خود را درب منزل یا محل کار در هر جای ایران، تحویل گرفته و سپس مبلغ آن را به مامور پست پرداخت نمایید.

 به منظور دریافت سریع تر سفارش خود نشانی پستی خود را دقیق و همراه با کدپستی ده رقمی در فرم سفارش ثبت کنید، همچنین با افرادی که در محل هستند هماهنگی کنید تا در صورت عدم حضور شما ، آنها بسته را از مامور پست تحویل گرفته و وجه آن را پرداخت نمایند.

بهترین و لذت بخش ترین خرید اینترنتی خود را داشته باشید!

تمامی محصولات دارای ضمانت و قابل تعویض میباشند و از لحاظ کیفی تضمین شده و جای هیچ نگرانی برای شما نخواهد بود.

تبلیغات