تبلیغات

تبلیغات

بازیگر سینمای مصر محجبه شد

مجموعه : مجله خبری
بازیگر سینمای مصر محجبه شد

 

حنان ترك بازیگر محجبه سینمای مصر كه چندی پیش حجاب اختیار كرده است، گفت: وقتی زنان ایرانی را در سینما دیدم كه با پوشش در سینما نقش بازی می‏كنند، فهمیدم كه می‏توان هم دین‌دار بود و هم هنرمند.

به گزارش فارس، «حنان ترك» بازیگر مصری با اشاره به هفت سال تفكر برای انتخاب حجاب، گفته بود: این دوران، دوران زیانباری بود و ای كاش از روز اول حجاب را انتخاب كرده بودم.

این بازیگر در پاسخ به این سؤال كه با حجابت به كجا می‌خواهی برسی، گفته بود: مدتی ستاره اهل زمین بودم و از خدا می‌خواهم تا مرا به ستاره آسمان‌ها تبدیل كند.

حنان ترک : با الگو گرفتن از زنان ایرانی با حجاب شدم. وقتی زنان ایرانی را در سینما دیدم كه با پوشش در سینما نقش بازی می‏كنند، فهمیدم كه می‏توان هم دین دار بود و هم هنرمند

وی گفت: با الگو گرفتن از زنان ایرانی با حجاب شدم. وقتی زنان ایرانی را در سینما دیدم كه با پوشش در سینما نقش بازی می‏كنند، فهمیدم كه می‏توان هم دین دار بود و هم هنرمند!

حنان ترك بازیگر مشهور سینمای مصر خبرهای منتشر شده درباره پوشیدن و نپوشیدن كلاه‌گیس در یكی از فیلم‌های پیش روی خود را تكذیب كرد.

وی كه قرار است به زودی در سریال مصری «گربه‌های كور» بازی كند بر التزامش به حجاب خود تأكید كرد و گفت: التزام من به حجاب مانعی بر اجرای نقش‌های متفاوت در سینما نیست.

حنان ترك با ابراز تعجب از آنچه درباره او منتشر شده گفت: محمود كامل، كارگردان سریال «گربه‌های كور» با من درباره پوشیدن كلاه گیس صحبتی نكرده است.

وی در پاسخ به سؤالی درباره این كه كارگردانان معتقدند استفاده از حجاب در خانه‌ها برای بیننده قانع كننده نیست، گفت: من با بسیاری از مردم مصر در رابطه‌ام و نظر آنان به این شكل نیست.

ترك همچنین گفت: من قلبا با پوشیدن كلاه‌گیس و یا موی مصنوعی موافق نیستم اما ترجیح می‌دهم در این باره صحبت نكنم.

 

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات