تبلیغات

ایده ی عجیب زنی برای برای مقابله با سرطان (+عکس)

مجموعه : مجله خبری
ایده ی عجیب زنی برای برای مقابله با سرطان (+عکس)
همیشه انسان هایی که مبتلا به بیماری های خاص هستند برای درمان و مقابله با آن دست به روش های مختلف می زنند . بعضی از آنها با ایده های جالب به مبارزه با آن می پردازند که ربکا زابو سیلفیس از این دسته می باشد.
 «ربکا زابو سیلفیس» در تلاش برای تامین هزینه‌های سرطان خود، با کمک دو پسرش این کار را انجام می‌دهد. او این اقدام را «دفع سرطان» نامیده و به همین خاطر از توالت فرنگی بعنوان نمادی برای مقابله با این سرطان استفاده کرده است.

وی یک توالت بنفش رنگ را بهمراه یک یادداشت در باغچه یا زمین چمن جلوی خانه‌ای که انتخاب کرده، رها می‌کند و منتظر می‌ماند تا صاحبخانه آن را پیدا کند. در این یادداشت نوشته شده است که یابنده می‌تواند 10 دلار بپردازد تا این توالت از آنجا برده شود یا 20 دلار بپردازد تا این توالت برای یکی از دوستانش ارسال شود. همچنین با پرداخت 30 دلار به یابنده تضمین داده می‌شود که ضمن ارسال این توالت فرنگی به یکی از دوستان وی، دیگر آن‌ را در باغچه منزل خود مشاهده نخواهد کرد.

براساس این گزارش، دو توالت فرنگی بنفش رنگی که به همین منظور استفاده شده‌اند تاکنون 18 مقصد را طی کرده‌اند و درآمدی حدود 400 دلار عاید این زن شده است. این زن مدعی است این ایده را از اینترنت گرفته است.

 
 
a