تبلیغات

دامادی که جهیزیه عروس خانم را سرقت کرد !+ عکس

مجموعه : مجله خبری
دامادی که جهیزیه عروس خانم را سرقت کرد !+ عکس

دامادی که جهیزیه عروس خانم را سرقت کرد…

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی دامادی که با سوء استفاده از اعتماد خانواده همسر اقدام به سرقت جهیزیه همسرش کرده بود، دستگیر شد.

حسین بیدمشکی عصر امروز با تشریح این خبر به خبرنگاران گفت: در پی شکایت فردی مبنی بر اینکه مقادیری از جهیزیه دخترش به سرقت رفته مأموران پلیس آگاهی اقدامات خود را به منظور دستگیری عامل این سرقت و کشف اموال مسروقه آغاز کردند.

دامادی که جهیزیه عروس خانم را سرقت کرد !+ عکس

وی اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع، کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی مأموریت یافتند این پرونده را مورد بررسی قرار دهند لذا در ابتدای ورود به پرونده مالباخته برای اخذ اظهاراتش به پلیس آگاهی دعوت و از وی تحقیقات لازم به عمل آمد.

وی افزود: کارآگاهان توانستند با استفاده از شگردهای پلیسی و تجزیه و تحلیل کردن اظهارات شاکی به یکی از بستگان این خانواده که داماد آنان بود مشکوک و نامبرده را به صورت نا‌محسوس در چندین روز متوالی تحت نظر قرار دادند.

بیدمشکی در ادامه تصریح کرد: ظن کارآگاهان به وی محرز و نامبرده را در حالی که به مخفیگاهی مشکوک در رفت‌وآمد بود دستگیر کردند. وی افزود: در بازجویی از متهم وی در ابتدا به سرقت مقدار تقریبی 25 گرم طلاجات از داخل گاو صندوق منزل پدر همسرش اعتراف کرد.

همچنین متهم دستگیر شده اظهار داشت: در مدتی که آنان به مسافرت رفته بودند و منزل در اختیار و امانت وی بوده با همدستی فردی دیگر اقدام به سرقت لوازم و جهیزیه کرده‌اند. رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی در پایان با بیان اینکه متهم دوم دستگیر و در بازرسی مخفیگاه وی تعدادی از جهیزیه مسروقه به ارزش تقریبی 180 میلیون ریال کشف و تحویل مالباخته شد، بیان داشت: متهمان به منظور سیر مراحل قانونی به دادگاه معرفی شدند.

فارس

تبلیغات