تبلیغات

آخرین خبرها از شمعدونی سروش صحت!+ عکس

مجموعه : گوناگون
آخرین خبرها از شمعدونی سروش صحت!+ عکس

 

  محسن چگینی، تهیه‌کننده این سریال درباره آخرین وضعیت تولید این پروژه و لوکیشن‌های آن بیان کرد: تاکنون در بیمارستان، کارواش، کلانتری، بانک و بسیاری از مکان‌های دیگر تصویربرداری داشته‌ایم. همه لوکیشن‌ها داخل شهر هستند. در حال حاضر هم گروه، تصویربرداری را در خانه‌ای واقع در قیطریه ادامه می‌دهند.

 

وی درباره ویژگی‌های «شمعدونی» افزود: «شمعدونی» موضوعی خانوادگی دارد. اگر چه در سبک و سیاق کارهای قبلی‌مان است اما فرم این کار با آن سریال‌ها تفاوت می‌کند. مهم‌ترین ویژگی سریال را هم می‌توان در ترکیب بازیگران آن دانست.

 
سریال شمعدونی

تهیه‌کننده «ساختمان پزشکان» ادامه داد: در سریال شعمدونی در واقع دو سه خانواده معرفی می‌شوند. از همه سنین و بسیاری از قشرها نماینده‌ای در سریال داریم. کودک، نوجوان، جوان، میانسال و کهنسال همگی در قصه وجود دارند.

 

چگینی همچنین درباره تعداد قسمت های سریال بیان کرد: مجموعه «شمعدونی» دارای 40 قسمت است که اگر در ماه رمضان پخش شود، احتمالا در دو فاز تولید می شود. یعنی همین تعداد قسمت به دو فاز تبدیل می شود.

 

مجموعه تلویزیونی «شمعدونی» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه سه سیماست که متن آن به قلم سروش صحت و ایمان صفایی به رشته تحریر درآمده است. این سریال دارای 40 قسمت 40 دقیقه ای است و آتنه فقیه نصیری، محمدرضا داوودنژاد، محسن قاضی مرادی، حسن معجونی، رویا میرعلمی، نگار عابدی، امیر کاظمی ،محمد نادری و … گروه بازیگران اصلی آن را تشکیل می دهند.

 

این مجموعه داستان دو خانواده است که عطا و هوشنگ سرپرستی آن را برعهده دارند. عطا فرزندی دارد که برای او بسیار عزیز و دوست داشتنی است اما او کودکی کنجکاو است و بنیان قصه هم بر درگیری عطا با فرزند خود استوار است.

 

 

سایر عوامل این پروژه نیز عبارتند از:

 

مدیر تصویربرداری: خسرو دادگر مرام، تدوین: شهرام کیور، گریم: ایمان امیدواری، صدابردار: علیرضا نوروزیان، تدارک: مجید رنجبر، جانشین تولید: پوریا عطا بخشی، طراح صحنه : مهراب قاسم خانی، طراح لباس: نازنین خزایی، مشاور پروژه :پیمان قاسم خانی، مدیر تولید:رضا کریمی، مجری : موسسه تصویر غزال فیلم.

 

ایسنا

تبلیغات