تبلیغات

9 مطلب متفاوت در یک پست !!!!!

موز سبز بهتر است یا رسیده ؟!

موز کاملا رسیده ماده ای تولید میکند بنام تی اِن اِف که توان مقابله با سلولهای غیر عادی (سرطانی) را دارد، هر چه موز رسیده تر باشد لکه های قهوه ای رنگ روی پوست آن بیشتر میشود و هر چه این لکه های قهوه ای بیشتر باشند، سیستم ایمنی بدن را بیشتر افزایش میدهند. بنابر تحقیقات دانشمندان ژاپنی، در مقایسه با میوه هایی مانند انگور، سیب، هندوانه، آناناس، گلابی و خرمالو، موز با افزایش تعداد گلبولهای سفید و بالا بردن سیستم ایمنی و تولید ماده تی ان اف، بهترین نتیجه را داده است.

9 مطلب متفاوت در یک پست !!!!!

9 مطلب متفاوت در یک پست !!!!!

بنابر همین تحقیقات موز کاملا رسیده با خالهای قهوه ای روی پوست آن 8 برابر بیش از موز سبز سیستم ایمنی را در مقابل سرطان بالا میبرد. کارشناسان تغذیه خوردن 1 یا 2 موز در روز را برای شما که نگران سلامتی سیستم ایمنی بدنتان هستید توصیه میکنند.

9 مطلب متفاوت در یک پست !!!!!

نظرسنجی سازمان ملل در مورد درج روز جهانی نوروز برای ایرانیان در تقویم بین المللی دنیا

9 مطلب متفاوت در یک پست !!!!!

سازمان ملل متحد مدتی است نظر سنجی بزرگی را در ارتباط با ثبت جهانی نوروز در تقویم بین المللی دنیا به عنوان یک روز جهانی برای ایرانیان انجام داده است مبنی بر اینکه لازم است درخواستی که بدین منظور در لینک زیر تهیه شده حداقل از سوی یک میلیون نفر از ایرانیان امضاء شود و در جهت به اجرا درآمدن این خواسته از سوی ایرانیان توسط سازمان ملل متحد اقدامی صورت پذیرد.

اما از آنجا که غارت فرهنگ غنی ایران و ایرانی چیز تازه ای نیست، از منشور کوروش تا خلیج فارس و … انگار باز هم فاجعه دیگری در راه است و این احتمال وجود دارد که در صورت عدم توجه کافی ایرانیان به این نظر سنجی، این روز بنام کشورهای دیگر فارسی زبان ثبت شود لذا قبل از اینکه مهلت این نظرسنجی به اتمام برسد جدیت و مهم تلقی نمودن این مهم از سوی شما دوستان وطن پرست بسیار تعیین کننده است.

لطفا Petition زیر را امضا نموده و به دیگر دوستانتان هم اطلاع دهید تا در جدی گرفتن این موضوع و پاسداشت فرهنگ ایران و ایرانی کوشا باشند

تاکنون فقط 600 هزار نفر از 1 میلیون نفر نظر خود را در این نظرسنجی ثبت نموده اند

http://www.PetitionOnline.com/Norouz

9 مطلب متفاوت در یک پست !!!!!

شیوه ای جدید برای سرقت خودرو

9 مطلب متفاوت در یک پست !!!!!

دقت كنید كه اگر حین رانندگی در جاده های خلوت مخصوصا در نیمه های شب، بطور ناگهانی مورد اصابت تخم مرغ به شیشه جلو قرار گرفتید از زدن برف پاك كن و پاشیدن آب به شیشه پرهیز کنید و صرفا سعی شما بر این باشد تا بدون تاثیرپذیری از این مسئله هر طور شده به راهتان ادامه داده تا از آن محدوده دور شوید و به نقطه شلوغ تر و امن تری برسید!

چونكه تخم مرغ با آب مخلوط شده و بصورت یك مخلوط شیری می گردد كه تا 92.5 درصد دید شما را از بین میبرد بطوریکه در این شرایط شما مجبور به توقف میشوید و در این موقع تبدیل به یك قربانی برای دزدان خواهید شد!

متاسفانه این یك تكنیك جدید مورد استفاده توسط سارقانی است که خاطرات ناامنی های 100 سال پیش که راهزنان به کاروان ها شبیخون می زدند را زنده کرده اند! لذا ضرورت اطلاع رسانی در اینمورد به شما دوستان توصیه می شود تا خدای ناکرده هیچگاه شخص یا اشخاصی گرفتار چنین دام های تبهکارانه نشوند.

9 مطلب متفاوت در یک پست !!!!!

هشدار برای یک ویروس خطرناک اینترنتی

9 مطلب متفاوت در یک پست !!!!!

قابل توجه كلیه كاربران اینترنت از قبیل پست الکترونیکی Yahoo ، Hotmail ، AOL و غیره. این اطلاعات مستقیماً از سایت مایکروسافت و نورتون ارسال شده‌اند بدینصورت که در صورت دریافت ایمیلی با فرمت پاورپوینت و با عنوان ساده "Life is beautiful.pps" (زندگی زیباست) از باز نمودن فایل خودداری نموده و بلافاصله آنرا از اینباکس ایمیل خود پاك نمایید. چراکه به محض باز کردن این فایل پیامی به شرح ذیل در صفحه نمایش شما ظاهر می شود:

"It is too late now,your life is no longer beautiful"

سپس كلیه اطلاعات كامپیوتر شما از بین رفته و شخص فرستنده ایمیل به مشخصات سیستم و امکان دستیابی به کلمات عبور پست های الکترونیک شما دسترسی پیدا خواهد نمود. در این رابطه سایت Aol نیز بر این موضوع تاكید نموده كه نرم افزارهای آنتی ویروس فعلا قادر به نابودی این ویروس نمی‌باشند. ویروس فوق توسط هکری كه خود را "Life Owner" معرفی نموده ایجاد شده است!

توضیح اینکه ایجاد این ویروس از سال 2002 بوده و طی سالهای بعد خصوصا در سالهای 2008 و 2009 بیشترین انتشار را در اینترنت داشته و لذا در قدیمی بودن آن بحثی نیست کما اینکه بیشتر منابعی که این خبر را منتشر نموده اند صرفا بدلیل مهم بودن، از آن بعنوان یک ویروس جدید یاد کرده اند ولی از آنجا که بهتر است با حفظ امنیت سیستم خود آمادگی لازم برای مقابله با ویروس های حرفه ای و مخرب و احیانا مشابه را داشته باشید جهت یادآوری هم که شده ذکر این نکته ضروری بنظر رسید که امید است مفید واقع شود.

9 مطلب متفاوت در یک پست !!!!!

تداخل سمت چپ و راست مغز در تشخیص رنگ ها

9 مطلب متفاوت در یک پست !!!!!

در این تصویر سعی کنید رنگ ها را بگوئید بدون آنکه لغات را بخوانید

جالب اینجاست که نیمکره سمت راست مغز سعی می کند رنگ را ببیند
و نیمکره سمت چپ مغز اصرار به خواندن نام رنگ دارد

9 مطلب متفاوت در یک پست !!!!!

رقص تمامی عکسهای یک صفحه اینترنتی

دلتون میخواد یه شوخی بامزه رو در مرورگر اینترنت سیستمتون انجام دهید؟ شما میتوانید با استفاده از یک کد جاوا که در زیر آمده تمامی عکسهای درون صفحه مورد نظر خود را به پرواز در آورده و حرکات آنها را به دور هم ملاحظه کنید! یه رقص مدور و رومانتیک و یا یک رژه دسته جمعی و منظم در پادگان بزرگ اینترنت اکسپلورر یا فایرفاکس!

بدین منظور، صفحه ای از سایت یا حتی وبلاگی که دارای عکس هست را باز کنید (مانند: www.taknaz.ir) البته فرقی نمی کند که از مرورگر اینترنت اکسپلورر یا فایرفاکس استفاده کنید، پس از لود شدن تصاویر آن صفحه کافی است کد زیر را به شکل صحیح و کامل در داخل Address Bar (نوار آدرس بالای مرورگر) Copy و Paste کنید، سپس دکمه Enter را بزنید:

 javascirpt:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24; x4=300; y4=200; x5=300; y5=200; DI=document.images; DIL=DI.length; function A(){for(i=0; i-DIL; i++){DIS=DI[ i ].style; DIS.position=’absolute’; DIS.left=Math.sin(R*x1+i*x2+x3)*x4+x5; DIS.top=Math.cos(R*y1+i*y2+y3)*y4+y5}R++}setInterval(‘A()’,5); void(0);


امتحان کردن این ترفند زیبا خالی از لطف نیست …


9 مطلب متفاوت در یک پست !!!!!

این هم از بزرگترین تخته سیاه جهان

9 مطلب متفاوت در یک پست !!!!!

9 مطلب متفاوت در یک پست !!!!!

گویند که در ژاپن هیچکس بالاتر از قانون نیست !

9 مطلب متفاوت در یک پست !!!!!

9 مطلب متفاوت در یک پست !!!!!

فرمولی کوتاه از عجایب ریاضی

13837 x سن شما x 73

امتحان كنید، نتیجه جالب است

 

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات