تبلیغات

شهاب حسینی پولسازترین بازیگر سینما؟!

شهاب حسینی پولسازترین بازیگر سینما؟!
شهاب حسینی پولسازترین بازیگر سینما؟!

فارس: در تازه‌ترین نظرسنجی انجام گرفته شهاب حسینی به عنوان موثرترین بازیگری که گیشه فیلم را تضمین می‌کند برگزیده شد.این نظرخواهی اینترنتی از سوی روزنامه بانی‌فیلم طی مدت ۹ روز انجام گرفته و تا پایان تیرماه ادامه دارد که نتایج اولیه آن به این شرح است.

شهاب حسینی که سابقه گرفتن سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر را برای “سوپر استار ” در کارنامه خود دارد و به تازگی برای حضور در پروژه “یک حبه قند ” رضا میرکریمی قرارداد بسته، بالاتر از بازیگران سینمای تجاری همچون محمدرضا گلزار و امین حیایی در رده اول موثرترین بازیگر در تضمین موفقیت اقتصادی سینمای ایران ایستاد.

برخلاف پیش‌بینی‌های اولیه، عقب افتادن محمدرضا گلزار از کورس رقابت و از دست دادن رده اول از نکات جالب این نظرخواهی بود.

از دیگر نکات قابل اشاره، کسب رتبه سوم توسط امین حیایی است، بازیگری که مانند گلزار در بسیاری از آثار متعلق به سینمای گیشه حضوری فعال دارد. در این نظرخواهی همچنین بهرام رادان و محمدرضا فروتن به ترتیب رتبه چهارم و پنجم را کسب کردند.

شهاب حسینی با کسب ۴۴ درصد آرا نفر اول است. محمدرضا گلزار با ۲۸ درصد آرا نفر دوم این نظرخواهی است. امین حیایی با ۳/۱۱ درصد آرا سوم است. بهرام رادان با کسب ۵/۱۰ درصد از آرا رتبه چهارم را دارد. محمدرضا فروتن نیز با ۹/۵ درصد آرا در رده پنجم این نظرخواهی قرار گرفته است.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

a